Vrcholný lyžařský zážitek na 432 ha sjezdovek od října do května. Světové poháry a tajuplně jiskřivá krása přírody. Moderní exkluzivita a tradiční chatová atmosféra – zima v obci Sölden v Tyrolsku zaručuje vynikající infrastrukturu, nádherné výhledy a absolutní jistotu sněhu.


Das Central – nabídka:

  • ubytování v pětihvězdičkovém luxusním hotelu
  • 125 stylově zařízených pokojů a apartmánů
  • vinný sklípek s 30,000 lahvemi kvalitního vína
  • stylový bar s krbem
  • 3-podlažný vodní svět Venezia
  • 16 wellness & spa místností

Od romanticky rustikálního přes klasicky elegantní až po moderní designový styl – v hotelu Central v obci Sölden na Vás čeká soukromý luxus. A korunovace hesla Alpine . Luxury . Life. Komfortní pokoje na 5 hvězdičkové úrovni, intenzita a emoce, protiklady všedního dne. Kreativní design, který zachycuje alpskou přírodu.

Vodní svět Venezia

Klid a vitalita. Voda a teplo. Potápět se a cítit se jakoby s křídly. Abychom Vám ty nejkrásnější pocity přiblížili co nejvíce, vytvořili jsme vodní svět Venezia jako relaxační bazén. Na třech podlažích vytváří volnou kulisu momentům, které dodávají sílu ještě dlouho poté.

Nadechněte se nového pocitu ze života – na 1.500 m². Ve vnitřním bazénu, v deseti různých saunách a parních lázních a na originální benátské gondole. Odpočívejte v relaxačních oázách. Přitulte se v romantickém prostředí Náměstí svatého Marka. Ponořte se do ticha na vodních postelích v asijské relaxační místnosti.

Rezidence krásy & wellness

Jemnocit a srdečnost. Profesionalita a kompetence. Náš lázeňský tým tak dělá z hotelu Central zvláštní místo k odpočinku v Alpách. S vysokou kvalifikací a jako odborníci ve svém oboru se schopností vcítit se využívají naši pracovníci osvědčené metody nejrůznějších léčebných tradic.

V 16 léčebných kabinách exkluzivní rezidence krásy a wellness našeho domu. Objevte rozmanitost: kombinace z nejkrásnějších rituálů orientální, asijské a alpské léčebné tradice.

Kontakt

Hotel Das Central -Alpine . Luxury . Life *****
Auweg 3, 6450 Sölden / Tirol
Österreich

Tel +43 525 422 60-0
Fax +43 525 422 60-511
info@central-soelden.at
www.central-soelden.com