Dlouhodobé ubytování Praha 5

AA Pension Hoffmann Praha – ekonomické a dostupné ubytování pro zaměstnance firem, dlouhodobě

AA Penzion Hoffmann nabízí pro firemní klienty nebo živnostníky skvělou nabídku slev na ubytování až do výše 50 procent, v závislosti na délce pobytu. V Penzionu Hoffmann sice nebudete mít k dispozici kuchyňku, ani možnost ohřevu nebo vaření jídel. Každopádně, Penzion Hoffmann Vám zajistí v Praze soukromí a pohodlí ubytování v soukromí. Pokud celý den těžko pracujete, určitě oceníte odpočinek ve dvoulůžkovém pokoji se sprchou, WC, televizí, vysokorychlostním WiFi připojením k Internetu, lednici a varnou konvici s čajem a cukrem volně k dispozici. 

Naši firemní klienti, přijíždějící dlouhodobě do Prahy na služební cesty převážně ze severní Moravy a Slezska a z jižní Moravy, oceňují, že si v Penzionu Hoffmann po práci dají horkou sprchu, v soukromí dvoulůžkových pokojů si v klidu zkonzumují přinesená jídla, anebo, pokud se jim chce, vynesou si je na zahradu pod stříšku venkovní terasy, kde si je snědí ve společnosti kolegů, se kterými si popovídají u piva nebo jiného moku, zakouří, a příjemně unaveni se odeberou do pokojů, kde si v pohodlí postele zhlédnou v televizi večerní zpravodajství nebo film a pak, ničím nerušeni usnou, pokojným spánkem, protože Penzion Hoffmann v Praze není dělnická ubytovna, respektuje noční klid, umocněný umístěním v tichu rezidenční čtvrti Prahy 13 – Stodůlky.

Co ovšem oceňují nejvíce ti z našich klientů, kteří požadují bezpečné parkování na uzamčeném parkovišti kvůli kvalitě svých vozů anebo kvůli tomu, že ve vozidlech vozí a v noci ponechávají ve voze drahou techniku, nářadí a zařízení, o které by mohli v noci přijít při parkování na ulici, je to, že AA Penzion Hoffmann, jim nabízí, jako jeden z mála penzionů, ubytoven a jiných ubytovacích zařízení v okolí, bezplatné bezpečné parkování pod uzamčením, na soukromém parkovišti ve dvoře penzionu. Zatímco mnozí jiní hosté bojují o parkovací místo na ulici, naší hosté mají parkování zajištěno. Pro každý pokoj jedno parkovací místo! To je také výhoda Penzionu Hoffmann.

  • Penzion Hoffmann se nachází asi 10 min. chůze od stanice metra Lužiny a 15 minut metrem od centra. Nabízí jednolůžkovýdvoulůžkové a třílůžkové pokoje bez možnosti přistýlek.
  • Každý pokoj má vlastní sprchu, WC, vysoušeč vlasů, TV s plochou obrazovkou, WiFi připojení k vysokorychlostnímu internetu 100 MB. K dispozici jsou chladničky, varné konvice, čaj, cukr. Vše je v ceně ubytování.
  • Penzion disponuje exkluzivní nabídkou bezpečného parkovacího místa pro každý pokoj. Není potřebné nechávat vozidlo na noc na ulici. Parkování je v ceně ubytování.
  • Hosté penzionu oceňují možnost posezení na zahradě na dvou terasách (kryté a otevřené) zařízených zahradním nábytkem. V teplém období terasy nabízejí hostům odpočinkové posezení v prostředí plném zeleně a květů, kde je možné relaxovat a občerstvit se.

www.pragunterkunft.cz