Horský wellness hotel Prometheus, Jeseníky

Horský Wellness Hotel PROMETHEUS nabízí ubytování, stravování, relaxaci a výborné zázemí pro zimní i letní sporty. Nachází se přímo u čtyřsedačkové lanovky v centru sportovního areálu Dolní Morava a je velmi dobře dopravně dostupný. Kulisu Hotelu Prometheus vytváří malebné Jeseníky – Dolní Morava – Králický Sněžník.
Ubytovaní hosté mají zdarma bazén a whirlpool. Nadstandardní služby poskytuje hotelové wellness centrum, stále více využívané také k víkendovému odpočinku. V lobby baru je k dispozici wi-fi připojení k internetu.

Ubytování a gastronomie hotel Prometheus

Hotel Prometheus se nachází v příjemném horském prostředí obceDolní Morava ve výšce 737 m n. m., nedaleko úpatí masivu Králický Sněžník a rozhraní Orlických hor.

Hotel Prometheus je díky bezprostřední blízkosti lanovky ideálním zázemím pro zimní sporty, turistiku a cykloturistiku. Hotel Prometheus nabízí svým hostům pohodlné ubytování ve stylově zařízených pokojích tří kategorií s vlastním sociálním zařízením.

Stylová restaurace Horského Wellness Hotelu Prometheus s kapacitou 120 míst je připravena poskytnout gastronomické zážitky i největším gurmánům. Bohatý výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně korunuje stejně široká nabídka vín hotelové vinotéky.

Gastronomické služby hotelu doplňuje pečlivě sestavené polední menu. Bonusem je výhled z restaurace do údolí řeky Moravy a na Králický Sněžník. K posezení zve rovněž denní bar a venkovní terasa.

Hotelová kuchyně zajišťuje stravování hostů i dalších návštěvníků formou rautů, které jsou zároveň specialitou zdejších mistrů kuchařů. Jakékoliv pohoštění připraví také na svatby, rodinné oslavy či firemní akce akongresy. V Hotelu Prometheus si můžete objednat i opékání selat nebogrilování.

Wellness centrum hotel Prometheus

Základem hotelového wellness centra je vnitřní vyhřívaný bazén, pro ubytované hosty od 10 do 16 hodin zdarma.

Mezi oblíbené služby patří také hydromasážní vana – whirlpool. Přináší zejména psychické uvolnění, stimuluje „hormon štěstí“. Urychluje rehabilitaci, odstraňuje únavu a bolest. Pohodu ve whirlpoolu ještě umocníte společností Vašich blízkých nebo známých.

Další procedurou, využívající speciální vanu s provzdušňovacími tryskami, jsou perličkové koupele, které příznivě působí na srdce, krevní oběh, dýchání, pohybové ústrojí, nervy, látkovou výměnu či potenci.

Inhalování čistého kyslíku ve vysoké koncentraci a přesném dávkování podle dýchání každého klienta umožňuje kyslíková terapie – oxygenoterapie. Už po 30 minutách se budete cítit skvěle.

Jako podpůrný prostředek při revmatických a kloubních onemocněních lze využít rašelinové zábaly hotelového wellness centra. Jednorázová rašelinová plástev zajišťuje absolutní hygienu a opravdu uleví Vašim zádům i kloubům.

Elixírem mládí jsou suché uhličité koupele. Klient půl hodiny pohodlně leží ve velkém plastikovém vaku naplněném oxidem uhličitým, přičemž se mobilizují veškeré metabolické, hormonální, nervové a psychické procesy.

Blahodárný účinek na zdraví, především jeho prevenci, má finská a infra sauna Horského Hotelu Prometheus. Je příjemné i praktické naplánovat si ji na sobotu nebo neděli. Nezapomeňte však, že při vstupu do sauny musíte být natolik zdrávi, abyste zvládli zatížení termoregulačního systému.

Parní aromatická lázeň kombinuje teplo mírně nad 50 stupňů a stoprocentní vlhkost. Po chvíli je dobré vystřídat ji studenou sprchou. Lázeň má nesporné ozdravné účinky a je prospěšná tělu i duši, což si můžete v hotelové relaxační zóně ověřit.

Nový typ slunečních zářičů využívá solární louka wellness centra Hotelu Prometheus. Tato zařízení nejen kvalitně opalují, ale také celkově ozdravují organismus. Solární louka se doporučuje optimálně jednou až dvakrát týdně, v jedné kůře celkem desetkrát.

Stejně jako staří Římané, i Vy můžete při ukončení pobytu v lázních využít tepidarium, suchou keramickou prohřívárnu s příjemným sálavým teplem, vybavenou lehátky.
Dopřejte si v našem hotelu také masáže od zkušených masérů. Mezi nejoblíbenější patří částečná masáž krku, zad a šíje, ale také lávovými kameny nebo masáž hlavy a vlasů. Nabídku wellness služeb doplňuje manikúrapedikúra a kosmetika.

Kontakt – Horský Wellness Hotel Prometheus ***

 

Horský wellness hotel Prometheus

Velká Morava 79, 561 69 Dolní Morava

 

Tel: +420 465 634 130
Fax: +420 465 634 129
GSM: +420 606 605 555
E-mail: info@prometheusresort.cz
WWW: www.prometheusresort.cz