Nabízíme ubytování v jednom z nejznámějších lyžařských středisek na Slovensku, Park Snow Donovaly. Jeho jedinečná poloha v srdci Národního parku Nízké Tatry ho předurčuje na aktivní odpočinek, turistiku a lyžování. Luxusní wellness s jacuzzi a saunou, parkování a připojení na internet je pro hotelové hosty zdarma. Venkovní hřiště, dětský koutek či možnost pronajmout si koloběžku nebo kolo potěší rodiny s dětmi. Na terase hotelu si gurmáni vychutnají vyhlášené speciality ze zvěřiny. Hotel je nekuřácký a nabízí prostor k uspořádání konferencí, školení, nebo svateb.
Wellness Donovaly

  • Jacuzzi: Bazén s protiproudem a jacuzzi v jednom umožňuje kromě relaxu i možnost tréninkového plavání. Hydromasáž představuje komplexní terapii pro fyzickou a duševní schránku celého lidského organismu, uvolňuje stres a napětí, odstraňuje svalovou únavu a vytváří endorfiny. Kapacita 6 osob.
  • Parní sauna: Je nejvhodnější na pročištění pokožky, podporuje elasticitu kůže a působí preventivně na organismus. Teplota sauny dosahuje maximálně 55 stupňů Celsia při 100% vlhkosti. Parní sauna představuje nižší zátěž na organismus, proto se doporučuje začátečníkům.
  • Finská sauna: Princip sauny spočívá ve výrobě suché sauny s minimální vlhkostí. Sauna je vytápěna kamny s lávovými kameny, které vytvoří teplo 90 – 100 ° C. Finská sauna je výborná jako prevence proti různým chorobám a zvyšuje odolnost organismu.
  • Masáže

Horský Hotel Encián *** Donovaly

Pevná linka + 421 48 4199 712 recepcia@hotel-encian.sk
Mobil recepcia + 421 903 297 111 reception@hotel-encian.sk
Manager + 421 903 297 222 office@hotel-encian.sk
Marketing + 421 911 500 222 marketing@hotel-encian.sk