Hamry leží v nádherném koutě Šumavy, cca 15 km od hraničného přechodu Železná Ruda. Je ideálním výchozím místem pro krásné výlety do okolí, např.: Ostrý, Bílá Strž, Černé a Čertovo jezero, do Německa (Bavorska).


Náš hotel se nachází v kouzelné krajině na okraji lesa. Hotelové pokoje jsou útulné a komfortní, jsou vybaveny balkonem, sprchou a WC. Pro hotelové hosty je k dispozici sauna, parkoviště a garáž, v létě posezení na terase s grilováním. Naše kuchyně vám nabízí bohatou snídani – bufetový stůl, česká jídla a speciality ze zvěřiny z okolního loveckého revíru.
Hotel Kollerhof – nabídka


Tříhvězdičkový hotel s kapacitou 38 lůžek je umístěn v překrásné přírodě chráněné krajinné oblasti (CHKO) na okraji lesa v klidné vesničce Hamry, vzdálené cca 15 km od hranic s Bavorskem. Svou výhodnou polohou je výchozím místem pro mnoho turistických a cykloturistických tras, v zimní sezóně možnosti na běžeckých trasách a sjezdovkách nejen na české straně (Železná Ruda 754 m n.m., Špičák 1202 m n.m.), ale i na německé straně (Arber 1650 m n.m., Bretterschachten 1100 m n.m.)

UBYTOVÁNÍ
Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, rodinné apartmány pro 4 osoby (2 oddělené ložnice se společnou sprchou a WC). V suterénu hotelu je sauna s odpočívárnou a šatnou. Ubytování je ve třech patrech.

Hotelové pokoje
Pokoje zařízené s vyšším standardem – sprchový kout a WC, předsíňka, LED TV/SAT (cca 500 programů), balkon.

Restaurace hotelu
Restaurace pro 60-70 osob nabízí nejen oblíbená česká jídla, ale i široký výběr specialit z čerstvé zvěřiny okolního loveckého revíru. Ke zvláštním příležitostem je k dispozici rustikální salón s krbem, hodící se především pro oslavy narozenin, svatby, nebo konání semináře.

HOTEL KOLLERHOF – KONTAKT


Adresa: Hamry na Šumavě 29, 340 22 Nýrsko

Tel.: +420 376 390 113, mobil: +420 602 257 482, +420 724 555 108

www.hotekollerhof.com