Hotel Ludmila je typický horský rodinný hotýlek. Nachází se v obci Bedřichov v Jizerských horách ve výšce 800 m nad mořem. Společně s okolními lesy garantuje pobyt na zdravém ovzduší. Díky jeho poloze v centru obce můžete po celou dobu Vašeho pobytu využívat všech rekreačních nabídek tohoto turistického centra. Hotel je vhodný jak pro rodinnou rekreaci tak i pro skupinové zájezdy (školy v přírodě, lyžařské kurzy, firemní akce a pobyty…).
Hotel Ludmila Bedřichov ubytování:

Celková kapacita hotelu je 57 lůžek ve 14 pokojích. Ubytováni budete ve tří, čtyř případně i více lůžkových pokojích. Vše je moderně a esteticky vybaveno. Sociální zařízení je společné na každém patře a některé pokoje jsou též vybaveny koupelnou s WC a TV se SAT. K dispozici je dětská postýlka.

Hotel Ludmila Jizerské hory stravování:

Celodenní stravování zajišťuje restaurace v chatě. Domácí kuchyně Vám nabídne 3 hlavní jídla. V restauraci najdete nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů, točené pivo.

Kapacita hotelu

  • 8-lůžkový pokoj: 1
  • 5-lůžkový pokoj: 2
  • 2-lůžkový pokoj: 1
  • 3-lůžkový pokoj: 3
  • 4-lůžkový pokoj: 7

Celkem pokojů: 14

Jídelna, společenská místnost a malá restaurace pouze pro domácí hosty Vám vytvoří příjemný prostor pro trávení hezkých večerů. V chatě je k dispozici úschovna lyží. Ubytování se zvířátkem je možné. Parkování je zajištěno na vlastním prostranství. Nová suchá sauna pro 8 osob.

Budova hotelu je využívána pro rodinnou rekreaci i pro kolektivní rekreaci dětí a mládeže. Organizují zde letní sportovní tábor s programem a instruktory. Nabízí pořádání školních ozdravných pobytů, škol v přírodě, letních a zimních sportovních pobytů pro mládež.

Horský hotel Ludmila – kontakt

Adresa: 468 12 Bedřichov 1703
Tel.: +420 483 380 281
Mobil: +420 602 108 338
E-mail: hotelludmila@iol.cz
Web: www.hotelludmila.cz