Tříhvězdičkový kongresový wellness Hotel Medlov, se nachází v srdci České republiky, v překrásně přírodě u velkého Medlovského rybníka, který po celý rok vítá návštěvníky tohoto čarovného místa.
Hotel Medlov – nabídka a služby:

Krásy Vysočiny můžete objevovat z nadmořské výšky 750m, ve které se Hotel Medlov nahází. Rozlehlý hotelový areál nabízí nadstandardní zázemí pro různorodé venkovní aktivity. Naleznete zde například minigolf, volejbalové hřiště, ruské kuželky či udržovanou mírně svažitou písčitou pláž. Samozřejmostí je nepřeberné množství cyklistických a turistických tras.

Milovníky zimních sportů zajisté potěší množství běžkařských tras a skvělá dostupnost lyžarského areálu u Nového Města na Moravě v chráněné krajinné oblasti Ždárské vrchy. Hotel Medlov je ideálním místem pro rodinnou dovolenou či romantický víkend ve dvou.

Mezi ostatními však Hotel Medlov vyniká svou nadstandardní kapacitou (až 500 míst), která tvoří ideální zázemí pro pořádání kongresů, firemních akcí a školení, tanečních a jiných sportovních soustředění či uměleckých a vědeckých sympozií.
Pokoje Hotelu Medlov zcela splňují parametry tříhvězdičkového standardu ubytování. Stylové vybavení pokojů podtrhuje celkovou atmosféru hotelu, která se nese v duchu umělecké modernistické tvorby 70. let. Všechny pokoje mají vlastní, nově zrekonstruované sociální zařízení, které bylo navrženo tak, aby svou jednoduchostí dokreslovalo celkový čistý designový dojem. Součástí pokojů je také telefon, televize se SAT (některé) a samozřejmě také bezplatný bezdrátový internet. Ubytovací kapacita hotelového areálu skýtá až 500 lůžek (hotelová část 250 lůžek) ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Hotel disponuje i ředitelským a rodinným apartmá.

Wellness v hotelu Medlov

Hotel Medlov nabízí nepřebernou řadu možností, jak si plně vychutnat možnosti relaxace a aktivního odpočinku, které osvěží Vaše tělo a zklidní Vaši mysl.

Náš skvělý masérský tým Vám pomůže zorientovat se v pestré nabídce rekondičních a relaxačních masáží a prostřednictvím individuální konzultace Vám sestaví ideální wellness plán. Odbornost našeho týmu zaručuje, že všechny procedury wellness centra Hotelu Medlov, probíhají v té nejvyšší kvalitě a vždy s důrazem na maximální spokojenost klienta. Individuální přístup a příjemné, mysl hýčkající prostředí je samozřejmostí.

Prostory nově zrekonstruovaného wellness centra se nachází přímo v prostorách hotelu. Svou masáž a relaxační aroma koupel si tak můžete vychutnat jen pár kroků od Vašeho hotelového pokoje.

KONTAKT

Hotel Medlov
Fryšava pod Žákovou horou 143
592 04 Fryšava pod Žákovou horou
Czech Republic

Tel.: +420 602 143 144 (recepce hotelu)

Tel.: +420 602 143 144 (individuální pobyty)

Tel.: +420 777 536 373 (skupinové pobyty a CK) – Lenka Teplá

E-mail: info@medlovhotel.cz

www.medlovhotel.cz