HOTEL PARTIZÁN **** na Tálech je rodinný hotel nacházející se v krásném prostředí Nízkých Tater na jižní straně Chopku. V současnosti je veden rodinou Kičovou, která z něj vybudovala úspěšný wellness & kongres resort v duchu „Hotel v lese, les v hotelu“. Poskytujeme ubytovací, gastronomické, wellness a sportovní služby na nejvyšší úrovni.
Wellnes služby hotel Partizán

Zapomeňte na shon všedních dní a nechte se hýčkat v Natur Wellness Centru Hotelu Partizán ****.
Díky komplexní nabídce našich služeb na 3 podlažích a rozsáhlé ploše 2260 m² relaxačního prostředí si užijete přímo v areálu našeho hotelu, bazény, sauny, odpočinkové zóny, obličejové a tělové ošetření, balneoterapie se zábaly a peelingem. Moderní vybavení, panoramatické výhledy a vůně dřeva vám poskytnou dokonalý zážitek a vy se můžete nechat unášet pohledem na okolní hory, přímo z pohodlí lehátka či vířivky. Při budování našeho wellness centra jsme nezapomněli ani na ty nejmenší, proto si u nás relax užijí i rodiny s dětmi. Naše nové stylové Fitness je vybaveno zařízením Technogym.

Aqua & Kids

Wellness svět Hotelu Partizán **** nabízí množství příležitostí pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Díky vodním atrakcím se vaše ratolesti do sytosti zabaví, zatímco vy můžete klidně relaxovat v klidové zóně pro maminky. Stylové Aqua & Kids nabízí odpočinkovou zónu, bazén, vířivku a Solný pramen, který má omlazovací účinky na pokožku, působí regeneračně a uvolňující.

Vital & Sauna

Užívejte si pohodu a uvolnění ve Vital & Sauna světě Hotelu Partizán ****. Vyberte si z bohaté nabídky klasických i méně tradičních saun a rozmazlete své tělo a smysly. Naše různorodá nabídka wellness aktivit vám pomůže pročistit a uvolnit tělo, zbavit vás pocitu stresu a únavy a vy se do dalšího pracovního týdne vrátíte odpočatí a zregenerování. Panoramatický pohled z vířivky a odpočinkových zón je jedinečný.

Slunce & Spa

V květnu 2016 přibyly nové prostory Slunečního SPA na ploše téměř 500 m2. Koncepce vychází z lesa, kterým je hotel obklopen. Hosté se po vstupu do Natur Wellness Centra rázem ocitnou v příjemné bylinkami provoněné uvítací části. Poskytované masáže a procedury budou v každém detailu ukrývat síly přírody, které povzbudí tělo, mysl a uzdraví. Dokonalý soulad završíte šálkem bylinného čaje nebo osvěžujícím sklenicí vody s mátou a citronem v uvítací zóně našeho Slunečního SPA.

Začněte zdravým pohybem v novém Fitness s prvky lesa v interiéru a po výkonu relaxujte v bylinné lázni. Obyčejný koupel jsme povýšili na léčivou hydroterapii. Obohacená bude nejen o světelnou terapii ale i o účinky horských bylin prospěšných pro zdraví. Výsledkem je hydromasáž v tematických místnostech s využíváním zdravotních účinků břízy, levandule a jiných bylinek.
Masáže

Nechte se hýčkat a vyberte si ze široké nabídky masáží v Hotelu Partizán ****. Odpočiňte si při klasické relaxační masáži, nechte svou pokožku omládnout při lymfodrenáži, tělních zábalech či peeling. V našem wellness a SPA se zbavíte únavy, uvolníte svůj organismus a posílíte imunitu již v krátkém čase.

Spa rituály

Vyberte si to nejlepší z nejlepšího. V rámci poskytování komplexních služeb v oblasti wellness služeb jsme vyvinuli program nejžádanějších a nejúčinnějších procedur, které jsou přímo zaměřeny na ošetření problémových partií tela. Můžete vyzkoušet ošetření prostřednictvím bahna, jílu či vzácných kamenů a zlata. Váš organismus bude dostatečně zregenerován a připraven na další namáhavé dny.

Balneoterapie

Dopřejte si bylinkové zkrášlování, přeléčení a odpočinek v bylinných lázních. Relax v horských lázních přináší jedinečný soulad přírody a člověka. Vychutnejte si léčivé účinky bylinek, země, minerálů, slunce, vody, sílu hor a čerstvého vzduchu. Dovolte tímto elementem vstoupit do Vašeho těla a nechte se hýčkat v lůně přírody Nízkých Tater. Absolutní harmonii těla a mysli završíme popíjením bylinných čajů.

Kontakt

HOTEL PARTIZÁN, s.r.o.
Tále 108 – Bystrá
977 65 Brezno
Slovenská republika
GPS: 48°52’26.34″N 19°36’00″E
048 / 63 08 813

www.partizan.sk