Hotel pod Jasany Špindlerův Mlýn

Náš romantický horský hotel je místem, kde se snoubí moderní komfort s domácí atmosférou, klid a pohoda hlubokých krkonošských lesů s pulsem známého horského střediska Špindlerova Mlýna, skvělá gastronomie s nejlepšími moravskými a francouzskými víny.
V létě, zimě, na podzim, či na jaře, vždy Vám nabídneme něco, co Vás nadchne – výhled na Vysoké Kolo, sluncem ozářené sjezdovky na Medvědíně, zurčící potůčky s křišťálovou vodou z tajícího sněhu, borůvky na dosah ruky, podzimními barvami hrající krkonošské lesy.

CO NABÍZÍME

 • Wellness Centrum
 • Tělocvična
 • Lázně, Sauna, Jacuzzi
 • Cyklistika
 • Centrum volného času
 • Lyžařské centrum, Venkovní aktivity
 • Nekuřacké pokoje, Rodinné pokoje, Pokojová služba
 • Zařízení pro přípravu čaje a kávy
 • Zasedací místnost
 • Wifi (zdarma)
 • Parkování (zdarma)
 • Úschovna zavazadel

UBYTOVÁNÍ

Příjemné prostředí pro Váš drahocenný čas. Útulné, s citem zařízené pokoje Vám poskytnou veškerý komfort pro Váš odpočinek.

K dispozici je celkem 16 pokojů – 2 jednolůžkové pokoje Classic, 6 dvoulůžkových pokojů Classic, 1 dvoulůžkový pokoj Deluxe, 2 pokoje Junior Suite Deluxe, 1 pokoj typu Rodinný Suite, 1 pokoj Suite Deluxe, 2 rodinné apartmány Classic a jeden rodinný apartmán Deluxe.

Každý z pokojů má svůj osobitý styl a jemu odpovídající název. Všechny pokoje a rodinné apartmány mají vybavení odpovídající vysokému *** SUPERIOR standardu. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV –SAT, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem. Hosté mají na pokoji k dispozici župany a jednorázové přezůvky, ve všech pokojích a ostatních prostorách hotelu s vyjímkou restaurace je k dispozici bezdrátové připojení Wi-Fi.

WELLNESS

Pro doplnění vašich sportovních a rekreačních aktivit, nebo za nepříznivého počasí můžete po celý den využívat hotelové relaxační cetrum. Pro opravdové uvolnění Vám nabídneme saunu, můžete vyzkoušet vířivou vanu, či si objednat nejrůznější typy masáží.

FINSKÁ SAUNA

Využívá působení suchého, horkého vzduchu o teplotě 85°- 105 °C. Sauna je osazena topidlem s vyvíječem páry, což umožňuje přeměnit ji v parní lázeň, nebo aplikovat vonné esence pro aromaterapii. V sauně je instalováno speciální osvětlení pro lightterapii a reproduktor napojený na centrální audiosystém. Z hygienických důvodů je ochlazovací bazének nahrazen zchlazovací sprchou – vědrem.

WHIRPOOL

Je skupinová vířivá lázeň s relaxačním účinkem. Je vhodná na regeneraci pohybového aparátu, stavů předráždění, únavy a na relaxaci. K dispozici vám je profesionální whirlpool, který má sezení pro 5 dospělých osob a je vybaven perličkovou koupelí a hydromasážními tryskami. Pro večerní provoz je vybaven osvětlením. Vedle vlastního příjemného pocitu z koupele je přímo z whirlpoolu krásný výhled na protější svahy Medvědína.

MASÁŽE

Masáže jsou jednou z nejstarších forem terapií, které velmi pozitivně působí na fyzickou i psychickou pohodu člověka.

Nechte se v příjemném horském prostředí hýčkat profesionálními maséry, kteří klientům přinášejí úlevu od bolesti a navozují pocit uvolnění a relaxace.

Masáže pomáhají nalézt harmonii, psychickou pohodu a ostraňují stres, misto kterého navozují pocit svěžesti.

HOTEL POD JASANY ***

Horni 213, 543 51 Spindleruv Mlyn (Czech Republic)
+420 499 433 520-524

www.hotelpodjasany.com