Hotel Savannah **** deluxe se nachází v těsné blízkosti středověkého města Znojma. Hotel Savannah v Hatích u Znojma je nově vybudovaný mezinárodní hotel poskytující řadu výjimečných služeb. Hotel Savannah nabízí nejen komfortní ubytování, ale také nejmodernější vysokokapacitní kongresové centrum, restauraci & bar, wellness, fitness, svatby, Ajurvédu, spa centrum a vlastní parkoviště.

Služby hotel Savannah Znojmo

Ubytování v Hotelu Savannah v Hatích u Znojma nabízí velice komfortních 70 dvoulůžkových pokojů a 7 luxusních apartmánů, které Vám splní Vaše očekávání.

Restaurace & bar – Lobby, restaurace a bar Vás okouzlí svou otevřeností a velkorysostí. Kuchyně nabízí jak české tak i mezinárodní speciality. Bar Vás pohostí širokým výběrem nápojů a koktejlů.

Konfereční sály – konferenční zázemí hotelu Savannah Znojmo je připravené hostit věhlasné vědecké konference i diskrétní obchodní jednání, stejně jako firemní oslavy nebo svatby všech velikostí. Variabilní řešení 8 sálů s kapacitou 15 – 250 osob. Vhodné např. pro firemní večírky, oslavy, svatby apod.

Svatby – Hotel Savannah je také připraven zajistit Vám pohádkovou svatební hostinu a další služby na vysoké úrovni, aby Váš svatební den byl tím nejkrásnějším a vzpomínky na tento den byly uchovány po celý život nejen u Vás, ale i Vašich blízkých.

Wellnes & Spa – hotelové wellness & spa centrum, do kterého je pro hotelové hosty vstup zdarma, Vás nadchne svým plaveckým bazénem (22 x 8 m), saunou, parní lázní a kardiofitness centrem. Pro milovníky exotiky a relaxačních terapií nabízíme autentické ajurvédské wellness masáže a procedury prováděné vyškolenými terapeuty ze Srí Lanky.

Hotelové wellness & spa centrum, do kterého je pro hotelové hosty vstup zdarma, Vás nadchne svým plaveckým bazénem (22 x 8 m), saunou, parní lázní a kardiofitness centrem. Pro milovníky exotiky a relaxačních terapií nabízíme autentické ajurvédské wellness masáže a procedury prováděné vyškolenými terapeuty ze Srí Lanky. Jedná se o 5000 let starou metodu. Tyto terapie mají vedle relaxačního efektu i efekt léčebný.

Naše wellness centrum Vám nabízí:

  • Novinka: Privátní whirlpool, abychom našim zákazníkům nabídli více možností relaxace a wellness v našem hotelu, je nyní k dispozici privátní vířivka. V našem Wellness & Ayurveda SPA centru máte nyní možnost užít si příjemnou bublinkovou pohodu a relaxaci v nové vířivce. Využít ji můžete v rámci Wellness centra nebo si ji zamluvit jen a jen pro Vás a Vaši společnost. Kapacita je 1 – 7 osob.
  • Plavecký krytý bazén (22 x 8 metrů) – otvírací doba: denně 10:00 – 22:00 (konec koupání 21:45)
  • Brouzdaliště pro děti
  • Klasická finská sauna
  • Parní lázeň
  • Kardiofitness
  • Autentické ajurvedské centrum

KONTAKT HOTEL SAVANNAH:

Trans World Hotels & Entertainment, a.s.
Chvalovice-Hatě 198
CZ – 669 02 Znojmo
Česká republika

Tel.: +420 515 284 084
Fax: +420 515 262 815

E-mail: hotel@hotel-savannah.com
Web: www.hotel-savannah.com