Hotel Vír

Obec Vír v srdci Svratecké hornatiny nabízí turistům a cyklistům zajímavé výletní cíle: hrady Pernštejn a Svojanov, rozhledny Karasín a Horní les a samozřejmě vodní nádrž Vír. Teď v zimě jsou v provozu ski areály v Olešnici, Karasíně, Dalečíně i Nedvědici. V samotném Víru stojí za vidění vírská ledová stěna pro horolezce i další skály. Mnoho z nich je opředeno tajuplnými legendami.
Relax hotel Vír leží uprostřed obce Vír, v místě křížení turistických tras. V hotelu Vír bydlíte v komfortně vybavených pokojích i apartmánech. Z oken některých pokojů, stejně jako z restaurace i hotelové terasy se díváte na poklidně tekoucí Svratku. Během dne nebo večera si zajdete do sauny, fitness nebo na masáž.

Nabízíme pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením i nábytkem na míru. Každý pokoj má televizi a WiFi internetové připojení.

Ubytovací kapacity hotelu:

16 dvoulůžkových pokojů
3 dvoulůžkové apartmány
3 čtyřlůžkové mezonetové pokoje (2 + 2 lůžka)
1 VIP dvoulůžkový apartmán

Celková kapacita hotelu je 52 lůžek a 8 přistýlek, a to ve 23 pokojích a apartmánech.

Parkoviště pro hosty se nachází před hotelem.

Restaurace hotelu Vír je v okolí vyhlášená tradiční kuchyní v moderním stylu. Vaříme výhradně z čerstvých surovin a v poctivé gramáži, ať se jedná o běžné denní menu nebo gastronomickou akci. Speciality našich kuchařů vaše chuťové buňky jistě uspokojí a možná i nadchnou.

Relaxační centrum hotelu Vír

Turistiku nebo cykloturistiku ve Svratecké hornatině můžete u nás doplnit vhodnými relaxačními a sportovními aktivitami.

Fitness

Je vybaveno kvalitními přístroji Kettler. Kromě individuálního tréninku nabízíme v posilovně pravidelné organizovanécvičební lekce na míčích a rotanách nebo kruhové tréninky s využitím kardio trenažérů.

Sauna

Infrasauna s chladnou sprchou a odpočívárnou, v sezoně s přístupem do vyhřívaného bazénu.

Hotelová masérna je zařízena pro regenerační, relaxační a sportovní masáže, masáže lávovými kameny a napravování páteře a kloubů Dornovou metodou. Ve výbavě masérny nechybí autotrakční lehátko.
KONTAKTY:

Hotel Vír

Vír 110, 592 66 Vír
+420 566 566 777
+420 777 420 777
info@hotelvir.cz

www.hotelvir.cz