Tento 4patrový hotel stojí uprostřed 17hektarového pozemku nedaleko jezera Hévíz. Nabízí tradiční hévizské procedury a kosmetický a kadeřnický salon. Můžete si dopřát například bahenní kúry a masážní procedury včetně masáží šiacu a yomeiho nebo ajurvédské masáže.
K zázemí patří několik bazénů, vířivka a různé sauny a také sportovní zařízení, jako je fitness centrum, tenisový kurt, golfové hřiště, putting green a field green.

Všechny pokoje mají klimatizaci, minibar, balkon a koupelnu s županem a fénem. Na požádání jsou k dispozici bezbariérové a nealergenní pokoje.

Lotus Therme je vzdálen 1,4 km od největšího termálního jezera v Evropě a 4 km od jezera Balaton.
LOTUS THERME HOTEL & SPA***** je perfektní volbou pro relaxační dovolenou. Tento hotel je bezpochyby nejexkluzivnějším wellness hotelem v Hevízu. Nachází se cca 650 m od termálního jezera.
Wellness centrum nabízí saunový park (parní lázeň, infra kabiny, zahradní, finskou, venkovní a aroma saunu…), bahenní zábaly a další procedury a solnou jeskyni postavenou z bloků soli z Mrtvého moře (vzduch je plný minerálů a stopových prvků – zvýšení imunologie těla). Venkovní a vnitřní bazény jsou napájeny termální vodou z jezera.

K dispozici je také fitness, golfové hřiště, plážový volejbal, tenis, jízda na koni, jóga a další aktivity. Restaurace Corvinus nabízí speciality maďarské i mezinárodní kuchyně včetně vegetariánských jídel a bio pokrmů.
KONTAKT:


Adresa: Hévíz, Lótuszvirág u. 1, 8380 Maďarsko
Telefon: +36 83 500 500