Penzion Bílá Labuť je situován na západním okraji města Michalovců v blízkosti obchodních center Kaufland, Nay elektrodom a nedaleké železniční a autobusové nádraží (100 m) s přilehlým nákupním centrem. Leží na hlavním tahu směrem na Zemplínskou Šíravu.

Areál má samostatné parkoviště v zadní části penzionu, které je zdarma. Penzion Bílá Labuť je standardně vybavený hotel v dvou- a třílůžkových pokojích s příslušenstvím. Celodenní stravování je přímo v hotelové restauraci, která během celého roku nabízí speciality regionální kuchyně. K pohodě hostů přispívá letní restaurace se zastřešenou terasou a barem.

Při návštěvě Michalovců je možnost prohlídky blízkého okolí – Zemplínského muzea, koupání a rybaření na Zemplínské šíravě, Vinianského jezera, Mořského oka, Sninských rybníků, tokajských sklepů, gejzíru v Herľanech.

Areál má samostatné parkoviště v zadní části penzionu, které je zdarma. Penzion Bílá Labuť je standardně vybavený hotel v dvou- a tří-lůžkových pokojích s příslušenstvím. Ubytování v našich pokojích se vyznačuje komfortem a čistotou, sociální zařízení jsou rekonstruované, v každém pokoji je TV a nechybí ani WiFi.

Hotelová restaurace s kapacitou 100 míst Vám poskytne celodenní stravování a příjemnou atmosféru při svátečním či běžném obědě a večeři.

Kontakt

tel.: +421 56 688 25 11, fax: +421 56 688 25 11, mobil: +421 902 820 802

Penzión Biela Labuť, Masarykova 47, Michalovce

www.biela-labut.sk