Pension Vyhlídka je situován v obci Přední Výtoň na pravém břehu vodní nádrže Lipno, nabízející nepřeberné možnosti vodních sportů i příjemné koupání a opalování. Nedaleko se nachází historické město Český Krumlov, jehož centrum je již zapsáno na seznamu památek UNESCO. Samotné Lipenské jezero je jako na dlani a ve vzdálenosti 250 m.

V našem areálu je dostatečná kapacita pro parkováníNabízíme možnost využít infrasaunu. Vaše děti se u nás určitě nebudou nudit, přímo v areálu je pro ně připraveno dětské hřiště(pískoviště, houpačky a skluzavka) a trampolínaV obci Přední Výtoň se nachází Areál letních sportů – písčitá pláž, tenis, fotbal, metaná a další. Letos vybudována nová cyklostezka z Přední Výtoně do Lipna nad Vltavou spojuje cyklostezku Lipno – Frymburk. V zimě je zde ideální možnost na běžky. V zimních měsících je upravená bruslařská dráha přímo na Lipenském jezeře (12 km = nejdelší bruslení v ČR)

Pension Vyhlídka nabízí možnost různých setkání, srazů, sjezdů, meetingů, oslav, svateb atd. Poskytujeme kompletní servis s teplou i studenou kuchyní, slavnostní tabule i rauty. Zajistíme živou i reprodukovanou hudbu. Pořádáme plesy, bály, hony a leče. V září zde probíhají setkání rybářů motorkářů, ale i milovníků trabantů. Školní srazy a setkání po letech jsou u nás výhodné zejména proto, že večer nemusí nikdo odjíždět, může se u nás ubytovat a pobavit se třeba u bowlingu.

N

abízíme 4 dvoulůžkové a 4 čtyřlůžkové útulné pokoje. K dispozici je také 21 rekreačních čtyřlůžkových domků, kde je taktéž možnost ubytování. Součástí objektu je hezká restaurace s barem, kde Vám připravíme tradiční česká i zahraniční jídla a speciality. Firmy ocení elegantní školící místnost s kapacitou 80 míst. Nechybí ani venkovní terasa s krásným výhledem na Lipno a dětským hřištěm. Večer se můžete zabavit hraním bowlingu nebo šipek.

Stravování – Pension Vyhlídka

Rádi Vám každé ráno přichystáme vynikající a výživné snídaně, které jsou podávány v naší restauraci. Tam Vám připravíme tradiční česká i zahraniční jídla a různorodé speciality. Při hezkém počasí si své pokrmy můžete vychutnat na letní terase s výhledem na Lipno.

KONTAKT

Pension Vyhlídka
Přední Výtoň 38

Telefon: +420380735064
Mobil: +420606393659

Rezervace:
E-mail: vyhlidka@post.cz

WWW.PENSIONVYHLIDKALIPNO.CZ