Patří do skupiny Bier Bottich Bad, nejstarší a největší celoevropské sítě pivních lázní chráněných patenty a užitnými vzory. Jedná se výjimečnou proceduru s léčivými účinky, jejíž součástí je finská sauna, koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo, regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy a odpočinek u sauny, kdy se vstřebávají kladné účinky z pivních procedur. Navštivte nás v Beskydech ve Wellness hotelu Bahenec.


Pivní Lázně Bahenec

Kleopatra se koupala v mléce a hosté horského hotelu Bahenec v městečku Písek u Jablunkova si dopřávají pivní koupel Bier.Bottich.Bad®.

Majitelé tříhvězdičkového wellnesshotelu „Bahenec“ zvou své hosty k prodlouženému víkendu nebo pobytu v pivních lázních BBB. Už od středověku je známo, že koupele v kvasnicovém pivu mají léčivý účinek a jsou vynikající prevencí. Pivní kal a pivní kvasnice jsou totiž přírodní léčebné prostředky, ovšem za předpokladu, že dodržíme správnou teplotu a dobu lázně a správné dávkování přísad. Obojí očišťuje a pročišťuje organismus přes póry v pokožce. Pivní lázeň Bier.Bottich.Bad® je blahodárná pro každého. Lidé s kožními problémy jsou nadšeni, ale rovněž lidé trpící špatným prokrvením končetin si účinky koupele pochvalují.

Popis procedury Pivní lázně BBB Bahenec

Spojení Pivní lázně BBB a ovesného lože je originální chráněná procedůra.

  1. Bazén
  2. Finská sauna a relaxace
  3. Pivní lázeň
  4. Odpočinek ve slámovém loži
Pivní lázně Bahenec

Pivní lázně Bahenec

Hlavní složkou „pivní lázně“ je voda o teplotě 35 + 2°C. Voda je poté obohacena přísadami ze kterých se vaří pivo jako jsou kvasnice, chmel, sladový šrot atd..

Množství a kvalita jednotlivých přísad a pořadí jejich přidávání do koupele je ovšem obchodní tajemství.

Recept na přípravu pivní lázně je přihlášeným užitným vzorem a jako takový spadá pod právní ochranu. Účinek „pivní lázně“, který by v případě čistě sedací koupele nebyl zcela optimální, se výrazně zvýší použitím speciální vířivky a výměníku tepla, který zabraňuje vychladnutí lázně. Rychlému vychladnutí lázně brání rovněž speciální dřevo, ze kterého jsou kádě vyrobeny . Doba koupele 20 minut

Po „pivní lázni“ následuje relaxace a odpočinek v délce 30-45 minut na lůžku z ovesné slámy, kde se tělo vypotí a uvolní.

 

 

Pivní lázně BBB ve Wellness Hotelu Bahenec

Pivní lázně BBB jsou hlavní nabídkou wellness centra v horském Hotelu Bahenec v Beskydech.

Hotel Bahenec
Písek u Jablunkova 195
739 84 Písek u Jablunkova

tel.: 558 33 00 57
fax: 558 33 00 57
email: info@bahenec.cz

www.bahenec.cz