Pivní lázně Dolní Bousov

Naší hlavní relaxační procedurou jsou pivní lázně. Tato lázeňská procedura je výborná antistresová terapie vhodná pro duševní odpočinek a relaxaci.Podporuje regenerační schopnost kůže, celkově zklidní dermatické problémy a psychickou disharmonii. Pivní lázeň je vhodná při léčbě lupénky, celulitis a akné.


Pivní lázně Bousov
Pivní lázně Bousov

Vyšší teplota lázně příznivě působí na cévní soustavu, srdeční činnost a tím podporuje lepší aktivitu krevního oběhu, prohřívá pokožku a uvolňuje kožní póry, jimiž se díky mírnému pocení odplavují škodlivé látky z těla. Není vhodná pro osoby s vysokým krevním tlakem, po operaci srdce, těhotné ženy a děti do 12 let.

Pivní galerie

V naší pivní galerii můžete ochutnat různé druhy piva např. kvasnicové, borůvkové, malinové, medové, světlé 10°,11°,12°,14°,16°,18°,21°, 24°, řezané, tmavé, višňové, švestkové, English, irské. Pokud nevíte co dát dárkem partnerovi, zavítejte do naší pivní galerie, kde vám nabídneme dárkově balené, jak kosmetické, tak luxusní pivní balíčky.

Rumová antistresová koupel

Připravili jsme pro Vás výbornou rumovou antistresovou koupel, při které si nejen odpočinete a načerpáte energii, ale zároveň ochutnáte kvalitníbousovský rum nebo rumové prelinky. Chcete ji vyzkoušet mezi prvními návštěvníky? Neváhejte nám napsat a rumovou koupel si objednat.

Kontakt

Pivní wellness s.r.o.

Mobil: +420 602 169 483
E-mail: relax.studio@email.cz
Adresa: Dlouhá 87, 294 04 Dolní Bousov

www.relaxbousov.cz