Přijďte si vychutnat pivní lázeň na místo, kde je pivo a chmel doma, a kde se potkává historie s moderní funkčností. V nádherných prostorách klenutého sklepení wellness centra si dopřejte balzám pro tělo i duši.


Relaxační pivní lázeň s chromoterapií

Bude pro Vás připravena speciální pivní koupel, která vyniká kombinací pivní lázně, perličkové koupele, chromoterapie a dobře vychlazeného piva. Můžete si odpočinout od všedních starostí v pivní lázni, která má ozdravný účinek na vlasy i pleť, uvolňuje svaly, prohřívá klouby a komplexně podpoří Váš imunitní systém. Také příznivě působí na cévní soustavu, kdy zvyšuje srdeční činnost, a tím podporuje vyšší aktivitu krevního oběhu, zároveň prohřívá pokožku a uvolňuje kožní póry. Těmi se díky mírnému pocení odplavují škodlivé látky z těla ven.
A jaká by to byla pivní lázeň bez dobře vychlazeného nefiltrovaného piva s obsahem živých kvasnic, které pozitivně přispívají našemu trávicímu traktu. Pivní lázeň provádíme ve speciálních perličkových vanách, které promasírují celé vaše tělo, s chromoterapií – hrou barev a světel pohladí vaši mysl.

Pivní procedury:

  • relaxační pivní koupel v perličkové vaně s chromatoterapií
  • koupel pro milovníky piva
  • luxusní pivní pohlazení

KONTAKT:

Hotel Sladovna****
Černá Hora 3/5
679 21 Černá Hora

Recepce
provoz recepce 0 – 24 hod.
Tel.: +420 539 086 395, +420 731 689 907
recepce@hotelsladovna.cz

Restaurace
Tel.: +420 539 086 310
restaurace@hotelsladovna.cz

Wellness a pivní lázně
Tel.: +420 539 086 305
wellness@hotelsladovna.cz