Olomoucké pivní lázně… jen to nejlepší pro tělo a duši v pivní koupeli a solné sauně s ochutnávkou piva a masáží v příjemném prostředí pivních lázní.


Pivní lázně – to pravé pro Vás

Lázeň, která je pro Vás připravena ve dřevěných stylových vanách, má mnoho uvolňujících a blahodárných účinků na tělo i duši a je připravena kromě jiných esenciálních živin i z pravého černého piva obohaceného o pivní kvasnice. Celá lázeň je provoněna chmelovou vůní, která v podobě chmelových lístečků z chmelových šišek rozvíjí Vaše smyslné představy a přenáší Vás o mnoho let zpět do dob Vašeho mládí. Pivní lázně přinášejí požitek i uvolnění. Pokožka je uvolněná a vláčná, jen a jen se ji dotknout a procítit její hebkost. Mírné osvěžení pivní lázně v podobě 2 piveček ze zdejšího pivovaru Vás určitě také osvěží a ještě podtrhne emoce, které ve Vás dřímaly a nedostaly průchod Vaší myslí. Takto po 40 minutách plných rozkoše určitě neopovrhnete krátkým odpočinkem v solí provoněné sauně, která je prohřátá jen na teplotu 60°C. Zde je místo setkání se s přáteli a kolegy, možnost se seznámit nebo si jen tak nezávazně pohovořit po dobu dalších až 30minut.

Zbytek procedury pivní lázně je doporučen strávit v odpočívárně s lehkým spánkem a sny, které si chcete nechat zdát. Pro celkové podtržení celé procedury je pro Vás ještě připravena 30 min.relaxační pivní masáž, která je možná pouze po předchozí tel. domluvě s obsluhou lázní. Není zahrnuta do ceny vstupenky do pivních lázní a je hrazena zvlášť.

Pivní lázně Olomouc – krásný dárek pro každého

Dárkový poukaz na pivní lázně, který je možno zakoupit v pivovaru u baru nebo v pracovní době u obsluhy lázní je rovněž bez masáže a je proto třeba si masáž dodatečně objednat na den koupelí.

Pivní lázně Olomouc – relaxace i poznání

Pro zákazníky, kteří mají zájem navštívit Olomouc, prohlédnout si historickou část města, uvolnit se v pivních lázních, potěšit se posezením a ochutnávkou piv a jídla v našem pivovaru, je možné zajistit ubytování ve stylovém Hotelu Arigone jen 150m od pivovaru a lázní.

Hotel Arigone
Univerzitní 234/20, 779 00 Olomouc

Procedury

Pivní lázně ve zdejších sklepích, jsou příjemnou a uvolňující procedurou, která uvolní celé Vaše tělo i duši a zanechá ve Vás blažený pocit po příjemně prožitém čase ,který jste si pro sebe během dne našli …

Podmínky

Doba procedury 1,40hod
Pobyt v prostoru lázní max. do 2hod.
Max počet 8 osob v pivních lázních a sauně.
Místnost koupelí je pro 2 osoby ve vanách diskrétní.
Telefonické objednání koupele pouze od 14.00 do 18.30 hod. každý den u obsluhy lázní.

Nabízíme

Pivní koupel v jedné vaně pro 1 osobu – cena 1.000 Kč              
Cena zahrnuje:
– zapůjčení ručníků a plážové obuvi
– zapůjčení skříňky pro osobní věci
– 40 min. koupel v pivní lázni
– dvě 10° piva Vašek 0,4 l
– 30 min. relaxaci v 60°C solné sauně                                                                                     – individuální, reflexní masáž chodidel na přírodních kamenech
– 30 min. odpočinek v odpočívárně s ezoterickou hudbou

Pivní koupel  v jedné velké dvouvaně pro 2 osoby  – cena 2.000 Kč  
Cena zahrnuje:
– zapůjčení ručníků a plážové obuvi
– zapůjčení skříňky pro osobní věci
– 40 min. koupel v pivní lázni
– čtyři 10° piva Vašek 0,4 l
– 30 min. relaxaci v 60°C solné sauně                                                                                     – individuální, reflexní masáž chodidel na přírodních kamenech
– 30 min. odpočinek v odpočívárně s ezoterickou hudbou


KONTAKT

Svatováclavské pivní lázně, s.r.o.

Mariánská 4, 779 00 Olomouc

OTEVÍRACÍ DOBA

PO – PÁ 14:00 – 22:00
SO – NE 14:00 – 22:00