Pivní lázně Purkmistr byly vybudovány v luxusním a přesto útulném privátním prostředí Pivovarského dvora Plzeň ve spolupráci s předním architektem, a proto jsme přesvědčeni, že jejich návštěvou si nejen sami rozšíříte obzory o dosud netušená využití našeho tekutého zlata, ale třeba také získáte inspiraci na netradiční dárek pro někoho, komu chcete udělat radost a prospět jeho tělu i duchu.


Dopřejte sobě i svým blízkým chvíle plné pohody a relaxace a užijte si wellness procedury a masáže, po kterých se budete cítit jako znovuzrození. Široká nabídka procedur zaručuje možnost bohatého výběru dle přání klienta.

Zvolte si koupel dle vlastního výběru a nechte se unést smyslným zážitkem – ať už sami, nebo s někým blízkým. Teplota koupelí je na počátku nastavena na teplotu 35 – 37 st. C. Doba koupele – 20 min – je stanovena s ohledem na nejlepší účinky ingrediencí a teplotu vody . Po každé koupeli Vás čeká pobyt v relaxační místnosti v suchém zábalu.

Pivní koupel

Vany jsou plněny speciální koupelovou lázní, která se skládá z várky piva plzeňského typu a dalších ingrediencí. Po dobu koupele je k vaně přistaven dřevěný soudek se světlým ležákem Purkmistr 12 st. – poctivým pivem z Plzně, z nějž si sami můžete dle libosti čepovat. Během pivní koupele doporučujeme si potopit i hlavu a omýt pleť obličeje. Koupel má celkově ozdravné účinky.

Rašelinová koupel

Zaručuje déletrvající tepelný efekt koupele, který vede k uvolnění svalového a kloubního napětí, prokrvení tkání, celkové relaxaci a příjemnému pocitu z kontaktu s přírodními léčivými zdroji. Vaše klouby i páteř ocení dokonalé prohřátí v horké koupeli s přírodní rašelinou. Koupel působí především na degenerativní nemoci kloubů a páteře.

Čokoládová koupel

Jemná čokoládová olejová koupel se zklidňujícími účinky povzbuzuje mikrocirkulaci v pokožce a vyjasňuje ji. Koupel dodává pokožce potřebnou vlhkost a zabraňuje její dehydrataci. Hřejivá vůně čokolády stimuluje produkci endorfinů, uklidňuje smysly a dodává teplé lázni sladkou harmonickou atmosféru.

Chmelová koupel

Nabízíme vám uvolňující horkou koupel, která využívá mimořádných detoxikačních účinků chmele (Humulus lupulus). Koupel je antidepresivní a antistresová, pomáhá při nespavosti, rozrušení, nervozitě, podporuje trávení, má desinfekční a očistné účinky.

Levandulová koupel

Zajisté si oblíbíte jedinečnou vůni této zklidňující koupele. Dopřejte si ji v naší vaně z modřínového dřeva, uvolněte se a zklidněte své zjitřené smysly. Přírodní éterické oleje z levandule vykvetlé v plném slunci a horku vám dodají harmonizující impulzy a před spaním vám pomohou zapomenout na náročné chvíle uplynulého dne.


Pivovarský dvůr Plzeň

Selská náves 21/2
326 00 Plzeň – Černice
Tel.: + 420 377 994 311

Wellness
denně 10.00 – 22:00
www.purkmistr.cz