Cítíte se v poslední době vyčerpaní a bez energie? Vyzkoušejte tedy pivní lázně Štramberk a únava Vás hned opustí. Díky čerstvým ingrediencím a perfektně vyvážené receptuře se budete cítit svěží a odpočatí a také se zlepší Váš zdravotní stav a imunita.


Posadíte se do luxusní dubovo-modřínové kádě s pivem, které má vysoký obsah léčivých látek a minerálů. Pivo je ohřáté na vyšší teplotu, takže se snáze otevírají póry na pokožce, které se tím čistí. Póry se také dostávají do těla léčivé látky obsažené v koupeli. Díky překrásné vůni a bílé pivní pěně, která se vykouzlí na hladině, si perfektně zarelaxujete a doplníte síly. Během koupele si můžete dopřát neomezené množství výborného kvasnicového piva Trubač.

Ve stejné lokalitě, jako jsou pivní lázně Štramberk, můžete vyzkoušet ještě solnou jeskyni, takže déle neotálejte a objednávejte.

Léčivé účinky

To, že mají pivní lázně velice blahodárný vliv na lidské zdraví je známá, a vědecky prověřená, věc. Jaké mají ale léčivé účinky?

Kromě relaxace v překrásných dřevěných vanách, které jsou napuštěny pivem s vysokým obsahem živých kultur pivovarských kvasnic, bylinných extraktů, minerálních vod a solí z Mrtvého moře se Vašemu tělu dostane zregenerování a zkrášlení.

Když se položíte do ohřátého piva, které má teplotu až kolem 38°C, pocítíte, jak se Vašemu tělu prohřívají klouby, a uvolňuje se napětí ve svalech. Vysoká teplota také napomáhá otevírání pórů na pokožce a jejich čištění. Přes otevřené póry se také do těla dostávají vitamíny a minerály obsažené v koupeli.

Koupel v pivní lázni Vám pomůže zbavit se například akné, lupenky nebo celulitidy. Zlepší se krevní oběh a činnost srdce, prokrvují se končetiny a ustupuje stres a únava.

Objednat na: http://www.pivni-lazne-stramberk.info