Žijeme v uspěchané době plné stresu, napětí a shonu… příjemný rituál vířivých pivních či vinných koupelí v romantickém prostředí zámku v dřevěné modřínové kádi u zapálených svíček spojený s popíjením piva, které si při proceduře sami načepujete, nebo vína, které si sami vychutnáte přímo při koupeli, Vám alespoň na chvíli pomůže odpoutat se od problémů vypětí a starostí všedního dne.. Rituál je možno si zpříjemnit masáží zad a šíje teplými lávovými kameny.

PIVNÍ KOUPEL:

Perličková pivní koupel se solí s chmelovým extraktem, mandlovým olejem a obilnými výtažky s příměsí pivních kvasnic zlepšuje prokrvení, povzbuzuje látkovou výměnu a přispívá k uklidnění nervového systému. Díky chmelovému extraktu má navíc zvláčňující a zklidňující účinky na pokožku.
Pivní koupele byly pro své omlazující a regenerační účinky známy již ve starověku. Díky obsahu vitamínů B, chmelu a obilnému extraktu napomůže relaxační pivní lázeň zklidnění a regeneraci pokožky. Je navíc obohacena o výživovou složku s mandlovým olejem, která pokožku příjemně zvláční a zanechá sametově hebkou a svěží.

Po pivní koupeli si můžete dopřát masáž horkými lávovými kameny se 100% rostlinným pivním masážním olejem s chmelovým extraktem = jedná se o vysoce kvalitní masážní směs mandlového, hroznového, slunečnicového a meruňkového oleje obohacené o zklidňující a zvláčňující chmelový extrakt.

VINNÁ KOUPEL:

Perličková relaxační koupel se solí s vinným hroznovým olejem a révou s výtažky z pšenice přispívá k prokrvení pokožky, uvolnění napětí a stresu. Výtažek z vinné révy má zjemňující a zpevňující anticelulitidní účinky a zanechává pokožku jemnou a vláčnou.
Vinné koupele – První zmínky o víně pocházejí již z doby bronzové. Vědecké studie prokázaly, že víno je zdrojem unikátních přírodních antioxidantů – polyfenolů – ty účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí pokožky a ztrátu elasticity. Zanechávají pleť hladkou, pružnou a jemnou a dokonce napomáhají v boji proti celulitidě. Vinná koupel je obohacena o víno a výtažek z pšenice, které ochraňují pokožku před ztrátou kožních lipidů a zanechávají ji hladkou a pružnou.
Po vinné koupeli doporučujeme masáž horkými lávovými kameny se 100% rostlinným vinným masážním olejem s cennými přírodními oleji = jedná se o vysoce kvalitní masážní směs hroznového, mandlového, slunečnicového a meruňkového oleje. Vinný masážní olej je navíc obohacen o unikátní anticelulitidní komplex z myrtové pryskyřice a mátového kořene.

Zámek Klimkovice
Ul. Lidická 1
Mob. 605 902 832
e-mail: info@zamecke-koupele-klimkovice.cz

www.zamecke-koupele-klimkovice.cz