[et_pb_section bb_built=“1″ admin_label=“section“][et_pb_row admin_label=“row“ background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“ background_size=“initial“][et_pb_column type=“4_4″][et_pb_text background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“ background_size=“initial“ _builder_version=“3.12.1″]

Srdečně Vás zveme do našich zbrusu nových Pivních lázních v Podhorském Pivovaru ve Frýdlantu nad Ostravicí. Zde si můžete dopřát dokonalou relaxaci u hořícího krbu a osvětlené fontány, při poslechu uklidňující hudby.
Pivní lázně Hotel Beskyd

Okouzlí Vás podmanivá vůně levandule, ve světle hořících svíček. Začnete předehřátím v Bio sauně (66°C), dále budete pokračovat pivní nebo bylinnou koupelí v dřevěných kádích vyrobených z královského dubu – vzhledem s vysoké teplotě koupele (34-36oC), je třeba dbát na zvýšený pitný režim, proto jsme ke kádi umístili vlastní pípu, ze které si budete sami neomezeně čepovat naše Podhorské pivo.

Po absolvování koupele následuje odpočinek v zábalu. V této fázi dochází k uvolnění a harmonizaci organismu. Prohřátý organismus dokončuje fázi pocení, srdeční činnost se zklidňuje, pozvolna klesá krevní tlak, uvolňují se svaly a obnovuje se tělesná energie. Dále nabízíme i návaznou doplňkovou wellness proceduru, jako je finská sauna, whirpool a nebo ultrazvukovou masáž celého těla.

Už od dávného středověku bylo známo, že koupele v kvasnicovém pivu mají léčivý účinek a jsou vynikající prevencí proti nemocem. Pivní kal a pivní kvasnice jsou totiž přírodní léčebné prostředky, ovšem za předpokladu, že se dodrží správná teplota, doba lázně a správné dávkování přísad. Obojí očišťuje a pročišťuje organismus přes póry v pokožce. Podhorská pivní lázeň je blahodárná pro každého. Lidé s kožními problémy jsou nadšeni, ale rovněž lidé trpící špatným prokrvením končetin si účinky pivní koupele pochvalují. Na to samé přišli i majitele Podhorského pivovaru a proto se rozhodli vystavět a otevřit Podhorské pivní lázně v hotelu Beskyd.

Odborník spojuje pojem pivní lázeň v první řadě s optimální konzumační teplotou piva. A to znamená konec veškerého snění. Dovedete si snad představit ten „požitek“, ležet nehybně v koupeli o teplotě 8 – 10°C? Rozložíme-li ovšem slovo pivní lázeň na kmenová slova pivo a lázeň, otevírají se náhle zcela jiné možnosti. Zvolíme-li si tedy co do druhu sedací lázeň a co do účinku termální lázeň s přísadou piva resp. surovin, ze kterých se Podhorské pivo vyrábí, zjistíme, že pojem „Podhorská pivní lázeň“ je vlastně docela logický a pochopitelný, a to i pro sládka.


V Podhorských pivních lázních si můžete dopřát dokonalou relaxaci u hořícího krbu a osvětlené fontány, při poslechu uklidňující hudby. Okouzlí Vás podmanivá vůně levandule, ve světle hořících svíček. Těšit se můžete na odpočinek v privátním wellness (finská sauna a whirpool) a v Podhorských pivních lázních, kde můžete neomezeně konzumovat zdejší podhorské pivo. Společně tak budete relaxovat v bio sauně a v pivní koupeli, jež  je obohacena o mnohé minerální látky jako je vápník, hořčík a antioxidanty, či v bylinné koupeli v dřevěnné kádi. Po absolvování koupele následuje odpočinek v zábalu na speciálních lehátkách. Při této fázi dochází k uvolnění a harmonizaci organismu. Ale ze všeho nejdůležitější je zážitek z koupele: sedíte v kádi a můžete si jen tak mimochodem načepovat naše Podhorské pivo.

Pivní koupel

Je obohacena o mnohé minerální látky jako je vápník a hořčík, antioxidanty a podobě polyfenolických sloučenin pocházejících ze sladu a chmele a v neposlední řadě i o bílkoviny, peptidy či aminokyseliny. Relaxační účinek koupele je zároveň umocněn jemným chmelovým aroma díky obsaženým chmelovým scilicím.

Provozní doba

PONDĚLÍ    9:00 – 22:00

UTERÝ       9:00 – 22:00

STŘEDA     9:00 – 22:00

ČTVRTEK   9:00 – 22:00

PÁTEK       9:00 – 24:00

SOBOTA    9:30 – 24:00

NEDĚLE      9:30 – 22:00

Hotel Beskyd

Náměstí 1, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

telefon: +420 734 535 903

www.hotel-beskyd.cz

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]