PRVNÍ PIVNÍ LÁZNĚ KARLOVY VARY® Dopřejte si pravé PIVNÍ LÁZNĚ a vypijte piva kolik jen hrdlo ráčí! PRVNÍ PIVNÍ LÁZNĚ KARLOVY VARY® jsou originální lázeňskou procedurou, která je založena na použití výhradně přírodních surovin, materiálů a staročeských léčitelských postupů.


Samotná procedura PIVNÍCH LÁZNÍ se skládá z několika dílčích:

 • pivní lázeň
 • neomezená konzumace světlého i tmavého piva Krušovice®
 • odpočinek na lůžku z pravé pšeničné slámy u tepla krbu
 • konzumace domácího pivního chleba

PIVNÍ LÁZEŇ – probíhá v ručně vyrobených, tisíci litrových, vířivých kádích z Dubu Královského „Royal Oak“ a je založena na koupeli v přírodních extraktech, z kterých se české pivo Krušovice® vaří – pivovarnické kvasnice, vybrané odrůdy chmele a sladový šrot. Vysoký obsah chmelových silic přispívá k uvolňování kožních pórů a celkové vitalizaci, pivovarnické kvasnice pak díky svému vysokému obsahu vitamínu B a aktivním enzymům působí blahodárně na regeneraci pokožky. Díky této jedinečné kombinaci přírodních ingrediencí a magického působení dubu královského, který byl odjakživa symbolem dlouhověkosti a odolnosti, dochází během koupele k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla, uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, a tím k dokonalému duševnímu i tělesnému odpočinku.

ODPOČINEK NA LŮŽKU Z PŠENIČNÉ SLÁMY – Po dvacetiminutové vířivé koupeli v dubové kádi následuje stejně dlouhý ODPOČINEK NA LŮŽKU Z PRAVÉ PŠENIČNÉ SLÁMY, která podpoří vstřebání veškerých vitamínů a extraktů z předcházející koupele. Během odpočinku si budete moci vychutnat čerstvý DOMÁCÍ PIVNÍ CHLÉB. Při odpočinku Vám bude dělat společnost plápolající krb.

PO DOBU PROCEDURY (1 hodina) BUDETE MÍT CELÉ PIVNÍ LÁZNĚ K DISPOZICI EXKLUZIVNĚ POUZE PRO SEBE* a budete moci vypít NEOMEZENÉ MNOŽSTVÍ SVĚTLÉHO A TMAVÉHO PIVA Krušovice®

*maximální kapacita 4 osoby

Léčivé účinky

Pivní lázeň obsahuje mnoho ingrediencí*, které se používají v léčitelství již od pradávna. Koupel probíhá v přírodních extraktech, z kterých se české pivo Krušovice® vaří: pivovarské kvasnice, vybrané odrůdy žateckého chmele, slad a samotné pivo. Vysoký obsah chmelových silic přispívá k uvolňování kožních pórů a celkové vitalizaci, pivovarské kvasnice pak díky svému vysokému obsahu vitamínu B a aktivním enzymům působí blahodárně na regeneraci pokožky. Díky této jedinečné kombinaci přírodních ingrediencí a magického působení dubu královského, který byl odjakživa symbolem dlouhověkosti a odolnosti, dochází během koupele k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla, uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, a tím k dokonalému duševnímu i tělesnému odpočinku.

Blahodárné vlivy pivní lázně:

 • omlazení pokožky
 • přísun vitamínů, sacharidů a proteinů
 • zklidňující účinky na pleť vlasy a svaly
 • uvolnění svalového napětí
 • snížení stresu
 • regenerace nejen těla ale i mysli
 • zlepšení krevního oběhu
 • detoxikace – odplavení škodlivých látek z těla
 • podpůrná léčba bolesti zad, kloubů
 • vyčištění pórů
 • zvýšená srdeční činnost
 • léčba lupénky, akné, celulitidy

*HLAVNÍ INGREDIENCE PIVNÍ KOUPELE:

ČESKÉ PIVOVARSKÉ KVASNICE, které se k léčebným účelům používají již od dob starověku, mají v českém léčitelství velkou tradici – dodávají našemu tělu nezbytné vitamíny B, sacharidy, proteiny a přispívá k celkové regeneraci naší pokožky, která v teplé vodě uvolňuje kožní póry a dochází tak k vyplavování škodlivých látek z těla (podobný systém jako u sauny). Vědci se jednoznačně shodují, že obsahují více vitamínů, stopových prvků aminokyselin, než se vůbec kdy předpokládalo. Pivovarské kvasnice jsou fantastickým prostředkem na výživu kůže, vyhlazení vrásek a celkovou hydrataci pleti.

Pivní kvasnice jsou také jedním z nejbohatších zdrojů organického železa, esenciálních aminokyselin, nenasycených mastných kyselin, fosfatidů, sterolů, glycidů, enzymů a dalších bioaktivních látek. Jsou bohatým zdrojem vitamínů skupiny B, včetně před několika desetiletími poprvé z kvasnic extrahované kyseliny pangamové – vitaminu B15, minerálních látek (např. vápníku, fosforu, draslíku, hořčíku, sodíku) a stopových prvků (železa, jódu, mědi, zinku a manganu). Pivovarské kvasnice pomáhají při hojení zánětu jater, jsou vhodné při zvýšené tělesné a duševní zátěži a sportu. Vitaminy skupiny B obsažené v pivovarských kvasnicích, podporují trávení a metabolismus, pomáhají při léčbě chronické artritidy a kardiovaskulárních chorob. Mají pozitivní vliv na obnovu střevní mikroflóry a tím i na imunitu člověka.

ČESKÉ PIVO Krušovice® v sobě obsahuje, kromě malého množství alkoholu, léčivé látky, jako jsou vitamíny (tiamin a riboflavin), kyselina listová, sacharidy a proteiny. Pití samotného piva během pivní lázně pomáhá k duševnímu uvolnění.

ČESKÝ ŽATECKÝ CHMEL je bylinkou, která má při koupeli silně energetizující efekt, přispívá k celkové regeneraci a unikátně se doplňuje s působením pivovarských kvasnic. Chmel rozpuštěný v pivní lázni uvolňuje aromatické silice, které dodávají samotné koupeli typickou vůni. Ženy mohou při koupeli chmel použít jako velmi účinný přírodní peeling.

!– Kontextová reklama Sklik –>


Kde nás najdete

PRVNÍ PIVNÍ LÁZNĚ KARLOVY VARY®  – leží v samotném centru Karlových Varů, 50 metrů od Vřídla.

 

Otevírací doba:

Denně, od 10:00 do 19:00

 

Kontakty:

PRVNÍ PIVNÍ LÁZNĚ KARLOVY VARY®

Stará Louka 353/8, Karlovy Vary, 360 01

Tel:  + 420 608 880 181

E-mail:  pivnilazne-kv@email.cz

www: www.pivnilazne-kv.cz