Reality Karlovy Vary – od realitní kanceláře Natali Reality. Hledáte-li vysněný dům či byt, nebo naopak nabízíte nemovitost k prodeji/pronájmu, naše realitní kancelář je ten pravý partner pro vás.

Reality Karlovy Vary – nabídka

  • Prodej nemovitostí: Pomůžeme vám s bezpečným a rychlým prodejem nemovitosti za nejlepší cenu. Jsme pomohli vyřešit bytové potřeby desetitisícům klientů.
  • Pronájem nemovitostí: Ať už nabízíte svoji nemovitost k pronájmu nebo hledáte pronájem, jsme připraveni být vám silnou oporou a partnerem v této životní fázi.
  • Krátkodobý pronájem: Nechte svou nemovitost vydělávat více! Z krátkodobého pronájmu získáte až o 100% vyšší výnos než z dlouhodobého. Pomůžeme Vám s jeho kompletní správou.
  • Právní služby: Právní oddělení, které tvoří tým odborníků na realitní právo připraví individuálně veškerou smluvní dokumentaci, která odpovídá dohodě obou stran.
  • Finanční služby: Plánujete nemovitost financovat hypotékou? Pomůžeme Vám vybrat tu nejvýhodnější a s nejnižším úrokem. Vše ostatní vyřešíme za Vás. Ušetříte tak čas i peníze.

Společnost Natali Reality jsme vytvořili s láskou k lidem, poctivé práci a těm nejkrásnějším objektům České republiky. Proto je nám vždy největší odměnou radost v očích nového majitele, když mu předáme jeho vysněnou nemovitost. Ať už je to obchodní dům, butik, luxusní byt, rodinný dům, či jiné exkluzivní prostory.

Realitní kancelář Natali Reality

Již v začátcích Natali Star Reality jsme věděli, že cílem hry je zasloužit si důvěru klienta. S výběrem Vám rádi pomůžou nejlepší profesionálové našeho kolektivu. S námi jste v rukou velmi zodpovědných, kvalifikovaných expertů ve sféře nemovitostí, financí a bankovnictví. Každý z našich klientů je pro nás vším a dostane maximální péči a podporu. Vážíme si reputace každého zodpovědného partnera, jsme hrdí na naše záruky, kterými ručíme svým zákazníkům.

Natali Star Reality s.r.o.

Moskevská 911/6, 360 01 Karlovy Vary

telefon:+420 777 413 696+7 989 082 2713

e-mail:info@natali-reality.cz

www.natali-reality.cz