Rožnovské pivní lázně

Možná jsou Rožnovské pivní lázně prvními lázněmi zcela nového druhu. Snažíme se totiž skloubit prvky alternativního léčitelství vycházejícího z prastarých technik starých Egypťanů a východních kultur s běžnými i méně běžnými lázeňskými a fyzioterapeutickými postupy.


Rožnovské pivní lázně
Rožnovské pivní lázně

Naším cílem je nabídnout Vám takový rozsah služeb, který Vám pomůže najít sebe sama jako úžasnou harmonickou bytost. Za tímto účelem jsme oslovili doporučené a ověřené terapeuty z celé republiky, kteří vedle klasických terapií dokáží předat člověku vždy něco více, což je za hranicemi rozumového chápání.

Připravili jsme pro Vás celou řadu možností, jak pečovat o Vaše tělo. Mnohdy si neuvědomujeme, jak je naše tělo pro život důležité a nevěnujeme mu dostatečnou pozornost. Nepříjemné pocity, které pak vrcholí fyzickou nemocí nás zastaví a upozorní, že něco není v pořádku. Pečujte o své tělo s láskou a tělo Vám tento láskyplný vztah vždy bude oplácet.

Koupele

Pivní koupel

Dopřejte si skutečnou koupel v kvasnicovém pivu s přídavky bylin. Na vaše požádání Vám do pivní koupele pro intenzivnější účinek na Vaši pokožku s radostí přidáme Vincentku nebo sůl z Mrtvého moře. Vnitřní účinky musí být doplněny aktivním pitím kvasnicového piva, doporučujeme min. 0,5 L – 1 L.

Účinek: regenerace kůže, vlasů, nervový systém, gastro, imunita, odbourání stresu, odstranění bolesti kloubů, zvýšení hybnosti, celkové prokrvení organismu, silná detoxikace, redukce hmotnosti.

Léčebná kůra pivní (až 2 hodiny)

  • Aromaterapie – jemná bylinná aromatická pára    (s příplatkem 220 Kč/osoba) + audio program tajné jogínské techniky dechu, dobré nálady, radost, prosperity a okamžité odstranění únavy)
  • Koupel v pivu
  • Detoxikační relaxační zábal
  • 2 x 0,5 l piva v ceně balíčku

Vhodné: relaxace, detoxikace, dechová cvičení, energetizační dovednosti, vizualizace, harmonizace, inhalace, léčba přírodními bylinnými silicemi, uvolnění dutin a sliznic, uvolnění svalového napětí, kožní problémy, výživa kůže, neutralizace gastro systému, nervové uvolnění.

Zábaly

RPL33Koupel bez zábalů je jako byste ušli u nás jen půl cesty. Koupel dokáže s tělem učinit divy. Ale proč nedát tělu maximální péči. Zábaly dokáží divy mimo jiné i tím,  že Vaše tělo hluboce prohřejí, že regenerují, vyživují, vitalizují a odpočinete si v krásném prostředí  našich lázní. Naši terapeuté se na Vás těší a budou Vás hýčkat.

Nabízíme Vám zábaly z pivovarských kvasnic, které přírodní léčitelství považuje za zázračný nástroj omlazení těla a kůže. Kvasnicovou masku obličeje, dekoltu nebo vlasů si prostě zamilujete. Můžeme Vám garantovat, že žádný krém nedokáže Vaší kůži dát tolik přírodních vyživujících látek a jemnosti, co pivovarské kvasnice.

Zábal z rašeliny je ideálním prostředkem na bolesti kloubů, páteře – prostě celé kosterní soustavy.


KONTAKT:

Rožnovské pivní lázně
Pivovarská 6 , Rožnov p. Radhoštěm
PSČ 756 61

Tel.: +420 774 430 000

www.roznovskepivnilazne.cz

Provozní doba lázní

PONDĚLÍ   10-22 hodin
ÚTERÝ      10-22 hodin
STŘEDA    10-22 hodin
ČTVRTEK  10-22 hodin
PÁTEK      10-23 hodin
SOBOTA   10-23 hodin
NEDĚLE    10-22 hodin