Sokolí boudy se nacházejí v malebném horském údolí Malé Úpy ve východních Krkonoších, v nadmořské výšce 1000 m. n. m. Kromě vrcholků Krkonoš, které jsou vybavené sportovním areálem a mnoha sjezdovkami, zde dominuje pozdně barokní kostel sv. Petra a Pavla.

Naše poloha je ideální pro aktivní sporty během celého roku. Penzion je skvělým místem pro sportovní soustředění nebo dovolenou s dětmi. V jarní a letní sezóně vás zde čekají nádherné turistické trasy s překrásnou přírodou CHKO Krkonoš, které vás zavedou až na nejvyšší horu Sněžku.

Sokolí boudy – ubytování

Náš horský penzion, stylově zrekonstruovaný, nabízí ubytování po celý rok. Jsme ideálním místem pro rodinnou dovolenou, sportovní soustředění, školy v přírodě nebo pracovní teambuilding. Díky svému umístění poskytujeme absolutní soukromí a nerušený pobyt.

V letní a zimní sezóně nabízíme standardně týdenní pobyty. Mimo sezónu jsou pokoje k dispozici k pronájmu v termínech dle vašeho přání. Penzion má kapacitu 35 lůžek. Útulně zařízené pokoje jsou k dispozici ve variantách s 2, 3, 4 a 5 lůžky, každý s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), vlastní televizí a Wi-Fi připojením.

Pro naše hosty máme v penzionu saunu, prostornou společenskou místnost s televizí, oblíbený dětský koutek s hračkami pro nejmenší, hernu se stolním tenisem a malou tělocvičnu, hernu s kulečníkem a také útulnou vinárnu s krbem.

V letních měsících je možné si užít večerní grilování nebo využít samostatné ohniště. Pod penzionem se nachází travnatá plocha, která slouží k radovánkám nejmenších hostů, malé hřiště s brankami, trampolína a houpačky. Za malý poplatek jsou vítáni domácí mazlíčci, kteří mají k dispozici vlastní pelíšek.

Kromě ubytování nabízíme i stravování v naší restauraci s domácí kuchyní. Pro hosty je k dispozici samostatná jídelna oddělená od hlavního prostoru restaurace. Ubytování je možné se snídaní nebo polopenzí.

Restaurace Sokolí boudy

V naší restauraci si můžete vychutnat tradiční domácí kuchyni s typickými krkonošskými specialitami a domácími dezerty. Restaurace disponuje jak severní, tak jižní terasou, které jsou plné slunce a nabízejí nádherné výhledy. Na terasách najdete také oblíbený dětský koutek a hřiště. Pro naše malé hosty máme připravené domácí limonády a tradiční horské nápoje. Pro dospělé milovníky dobrého pití nabízíme vynikající kávu Illy, sypané čaje, široký výběr piv (včetně místního pivovaru Trautenberk) a také škálu teplých a studených nápojů.

Rádi vám připravíme slavnostní oběd, večeři, raut pro firemní akce, originální oslavu s přáteli nebo svatební hostinu. Naši hosté se k nám rádi vracejí díky naší domácí kuchyni a příjemnému prostředí, které u nás panovalo.

KONTAKTY

ADRESA

Penzion & restaurace Sokolí boudy

Dolní Malá Úpa 114
542 27 Malá Úpa

TELEFONY + EMAIL

+420 724 621 234

+420 731 186 000

Email : sokoli.boudy@gmail.com

www.sokoliboudy.cz