Hotel Aphrodite je dominantou a pýchou lázní Rajecké Teplice, je postaven v antickém stylu. Hotel nabízí množství procedur léčebného, relaxačního a zkrášlujícího charakteru. Kromě unikátní léčivé vody zde najdete oddech, klid, relax a čisté životní prostředí.
Interiér hotelu Aphrodite v antickém stylu dodává hotelu netradiční atmosféru pohody a luxusu. Klientům je zdarma k dispozici volný vstup do Vodního světa (vnitřní i venkovní bazény), Saunového světa a fitness.
Balnelogické středisko vybavené nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji nabízí celou řadu procedur léčebného, relaxačního a zkrášlujícího charakteru.
Celková ubytovací kapacita hotelu je 87 stálých lůžek.

SPA & BALNEO SLUŽBY

 • Termální bazény vnitřní:
  • Léčebný / relaxační bazén
   Menší, relaxační bazén umožňuje pobyt v termální vodě o teplotě 37 – 38 ° C. Při návštěvě tohoto bazénu nezapomeňte na masáž a relaxaci vašeho těla proudem vody.
   Účinky: léčebné, relaxační, regenerační, uklidňující
   Voda: termální léčivá voda
  • Rehabilitační / plavecký bazén
   Větší bazén, s teplotou vody 30,5 – 31,5 ° C, na plavání a jiné mobilní zábavy. Plavecký bazén je vybaven množstvím vodních trysek, hydromasážním pultem které vám pomohou promasírovat tělo.
   Účinky: léčebné, relaxační, regenerační, uklidňující
   Voda: termální léčivá voda
 • Termální bazény venkovní:
  • Klidový bazén
   Sedací kruhový bazén s antickým altánkem, vybavený vodními masážními tryskami a teplotou vody 36-38 ° C. Bazén je propojen vyplout s vnitřním areálem.
   Účinky: léčebné, relaxační, regenerační, uklidňující
   Voda: termální léčivá voda
  • Rekreační / plavecký bazén
   25 m dlouhý bazén s teplotou vody 26-28 ° C situován uprostřed nádherné antické architektury.
   Účinky: relaxační, regenerační, rekondiční
   Voda: termální léčivá voda
  • Turecká lázeň
   Celotělový střídavý koupel v horké a studené přírodní termální vodě slouží k posílení kardiovaskulárního aparátu a imunitního systému.
   Účinky: dochází ke stahování a uvolňování krevních a lymfatických cév, k uvolnění svalstva a celkové imunologické reakci organismu.
   Voda: termální léčivá voda
  • Rodinný bazén pod bralom
   Bazén pod bralom z přírodního kamene s padajícím vodopádem a teplotou vody 34 – 35 ° C. Bazén je vhodný pro rodiny s dětmi, kde je povoleno používat vodní pomůcky jako jsou kola a rukávky.
   Účinky: posílení imunity a celkové odolnosti organismu.
   Voda: termální léčivá voda
Saunový svět a masáže:

Tepidárium, arabská sauna, solná sauna, bylinná sauna, finská sauna, mentolová sauna, množství masážních procedur (čokoládová masáž, medová, havajská, švédská, rumová, lávové kameny…)


KONTAKTY

Hotelové (recepcE)

Recepcia Aphrodite: +421 41 5494 955 – 60
Recepcia Aphrodite Palace: +421 41 5493727
Recepcia Malá Fatra: +421 41 5493 380
Recepcia Laura:
(počas letných mesiacov)
+421 41 5493 989

www.spa.sk