Hledáte poklidné ubytování v hezkém prostředí blízko lesa a zároveň vody? Pak jste na správné adrese, penzion Dominant nabízí v letní sezóně ubytovací kapacity pro sportovce, rybáře i rodiny s dětmi přímo u břehu Lipna.

Proč právě Penzion Dominant Lipno?

Náš penzion se nachází několik metrů od břehu Lipenské přehrady. Jezero je zde široké 12 km a proto tu jsou ideální podmínky pro surfování, jachting, rybaření, ale také svou pláží a pozvolným přístupem do vody pro klidnou rodinnou dovolenou s malými dětmi.

Okolí nabízí mnoho cyklostezek, krásných výletů, pro houbaře houbařský ráj, vyžití pro surfaře a milovníky vodních sportů a pro rybáře jsou zde zastoupeny téměř všechny druhy ryb.

Možnost vlastního vaření, anebo v okolí najdete několik dobrých restaurací s domácí kuchyní. K dispozici jsou i grily, rybářské pramice, kanoe, kuželky apod. Pro rybáře je nejvhodnější apartmán v přízemí s přímým výstupem na zahradu, kde je vzdálenost ke břehu cca 20 metrů!

Penzion Dominant je situován na mírně svažitém pozemku s vlastní pláží, s dobrým příjezdem a s vlastním parkovištěm přímo u objektu. Autobusové spojení je do Černé v Pošumaví.

Oblast Lipna poskytuje jak mnoho km cyklostezek, krásné výlety do okolní přírody tak i výlety na památky jako je hrad Rožmberk, Český Krumlov, klášter ve Vyšším Brodě apod.

Okolí nabízí mnoho způsobů pro rekreaci. Například vodní sporty, cykloturistiku, houbaření, rybaření atd.  penzionu je možno zapůjčit lodičky, gril apod. Možnost zajištění výletu po Lipně plachetnicí,jízdy na kanoích na horním toku Vltavy a projížďky na koních. Pro děti je připravena houpačka, ping-pong.


KONTAKT

Penzion Dominant, LIPNO

382 26 Černá v Pošumaví – Jestřábí 16
Šumava-Lipno
Tel.: +420 602 331 871
E-mail: chudek.v@seznam.cz

GPS: 48.7251281N, 14.0811253E

OTEVŘENO: květen-říjen

www.dominant-protez.cz

mapa3