PRIVÁTNÍ RELAXAČNÍ WELLNESS CENTRUM PRAHA ĎÁBLICE. Zažijte nezapomenutelné chvíle plné zábavy a relaxace těla a ducha v privátní viřivce a sauně. V příjemném, tématickém privátním prostředí, které Vám přivodí nezapomenutelné chvíle pohody a uvolnění z každodenního stresu.

Přijďte k nám strávit chvíle radosti, štěstí a rodinné pohody. Nabízíme vše pro soukromé, společenské a firemní relaxační aktivity. V privátních prostorách budete mít absolutní soukromí, dbáme na to aby jste byli maximálně spokojeni.
K dispozici privátní vířivka a privátní sauna dle vašeho výběru privátní zóny.
Náš proškolený personál Vám bude plně k dispozici.

PRIVÁTNÍ ZÓNA Č.1 – VODNÍ SVĚT MEDÚZY 34M²

Obsahuje privátní vířivku ( hydromasážní vanu Whirlpool, jakuzy 2,3 x 2,3m), privátní finskou saunu, odpočívací zázemí s lehátky , Smart TV (plný zábavy a relaxační hudby), Wifi free, ochlazovací sprcha, WC, objednávkový tablet + výdejní box (naší prioritou je, aby jste nebyli ničím rušeni při Vaší relaxaci a odpočinku a dodrželi pitný režim). Samozřejmostí je diskrétnost a hygiena. O intimní osvětlení se stará soustava led světel, které si můžete sami nastavit tak jak je vám příjemné.

PRIVÁTNÍ ZÓNA Č.2 – ZELENÝ SVĚT S VODOPÁDY 30M²

Obsahuje privátní vířivku (hydromasážní vanu Whirlpool, jakuzy 2,2 x 2,2m), privátní infrasaunu, privátní  parní kabinu, odpočívací zázemí s lehátky , Smart TV (plný zábavy a relaxační hudby), Wifi free, ochlazovací sprcha, WC, objednávkový tablet + výdejní box (naší prioritou je, aby jste nebyli ničím rušeni při Vaší relaxaci a odpočinku a dodrželi pitný režim). Samozřejmostí je diskrétnost a hygiena. O intimní osvětlení se stará soustava led světel , které si můžete sami nastavit tak jak je vám příjemné.

Privátní prostor je klimatizován.

PRIVÁTNÍ ZÓNA Č.3 –  VESMÍR 30M²

Obsahuje privátní vířivku (hydromasážní vanu Whirlpool, jakuzy 2,2 x 2,2m), privátní parní saunu (turecká sauna), odpočívací zázemí s lehátky, Smart TV (plný zábavy a relaxační hudby), Wifi free, ochlazovací sprcha, WC, objednávkový tablet + výdejní box (naší prioritou je, aby jste nebyli ničím rušeni při Vaší relaxaci a odpočinku a dodrželi pitný režim..). Samozřejmostí je diskrétnost a hygiena. O intimní osvětlení se stará soustava led světel , které si můžete sami nastavit tak jak je vám příjemné.


Wellness Ďáblice
Bínova 532/8, Praha 8, 
Ďáblice

Parkování a vstup z ulice Červenkova.

OTEVÍRACÍ DOBA:

Otevírací doba: NON-STOP

Rezervace možné vyřídit nejpozději hodinu předrezervovaným časem  a to v době 9.00 – 21.00.
Rezervace privátního prostoru v době od  22.00 do 09:00 je možné objednat nejpozději do 21.00.
Děkujeme za pochopení ..

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte, jsme tu pro Vás.

TELEFONNÍ KONTAKT:

+420 777 200 031

EMAIL:

info@wellness-dablice.cz
recepce@wellness-dablice.cz