Stylová restaurace s příjemnou atmosférou v dřevěné roubence v klasickém krkonošském stylu.

Restaurace nabízí pokrmy regionální, české i mezinárodní kuchyně. Specialitou restaurace jsou steaky s omáčkou z krkonošských hub. Restaurace získala prestižní zařazení Mauerova výběru Grand Restaurant 2009.

Velmi příjemné posezení nabízí i venkovní prosklená terasa s celoročním provozem, v letních měsících se otevírá a slouží jako zastřešená zahrádka.

V zimních měsících Vás zde zahřeje hořící krb. Pro milovníky nočního života je k dispozici i noční bar, kde Vám namíchají skvělé drinky.

Restaurace v původním krkonošském stylu je umístěna v centru města naproti městského úřadu. Má dlouholetou tradici, která se nese v duchu typické české kuchyně, se zaměřením na krajové pokrmy horalů. Opomenuta není ani současná mezinárodní gastronomie. V letních měsících je možné posedět na slunné terase či celoročně v nově otevřeném sklípku s barem.

Možnost posezení v zastřešené terase s nábytkem v koloniálním stylu a krbem. Možnost pronájmu restaurace k firemním či společenským akcím. Součástí je noční bar.