Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, kemp U Kukačků je tou správnou volbou. Tento autokemp a penzion DaJa se nachází přímo na břehu turisty oblíbeného Lipenského jezera, jen 1,5 km od městečka Horní Planá.

Kemp a penzion se rozprostírají v nádherné krajině šumavských lesů, pouhých 30 km od okresního města Český Krumlov. Tato lokalita nabízí hostům nejen relaxaci uprostřed neporušené přírody, ale také možnost koupání v Lipenském jezeře, rybaření, jízdy na kole po bohaté síti cyklostezek a procházky nedotčenou šumavskou krajinou, která se přímo připojuje na kemp. Pokud jste sběratelé hub, malin a borůvek, nezapomeňte si s sebou vzít své košíky!

Proč vybrat kemp U Kukačků?

 1. Přírodní krásy: Kemp se nachází v malebné krajině obklopené čistým vzduchem, rozsáhlými lesy, a dokonce je v jeho blízkosti koňský ranč. Můžete si tak vychutnat jedinečnou atmosféru a krásu šumavského regionu a Lipenského jezera.
 2. Pohodlné ubytování: Kemp U Kukačků nabízí komfortní ubytování pro své hosty. Nezáleží na tom, zda preferujete stanování, karavany nebo raději využijete možnosti penzionu DaJa. Zdejší sociální zařízení jsou vždy čistá a připravena poskytnout pohodlí, které si zasloužíte. Navíc je zde k dispozici bistro, kde si můžete dopřát laskominy.
 3. Zábava pro všechny: V kempu U Kukačků určitě najdete zábavu podle svého gusta. Můžete se věnovat různým sportům ve vodě i na souši, podniknout procházky v okolí či udělat si výlet na zajímavá místa jako například Medvědí stezka nebo Boubínský prales. Milovníci vodních sportů zde najdou ideální podmínky a dokonce si mohou vypůjčit lodě přímo v kempu.
 4. Otevřeno celoročně: Kemp U Kukačků je otevřen po celý rok. Pokud jste majitelé obytného vozu, můžete využít parkoviště DaJa, které je přímo u cyklostezky a poskytuje pohodlné parkování a kompletní servis pro kempování.
 5. Málokterý kemp v ČR má takové zázemí jako autokemp u Kukačků. Ať už jste rodiny s dětmi, parta přátel nebo sportovní oddíl na soustředění – na Lipně se v campu u Kukačků rozhodně nudit nebudete. Je určen milovníkům vodních sportů, plavání, rybolovu, cykloturistiky, pěší turistiky a také všem příznivcům historických a přírodních zajímavostí.

Základní vybavení kempu

 • vlastní restaurace s celodenním stravováním a širokým výběrem jídel
 • čisté a udržovaná sociální zařízení
 • wi-fi připojení na internet
 • elektrické přípojky
 • parkoviště
 • úschovna pro kola a motorky
 • automatické pračky
 • sušička
 • kuchyňka s ledničkou, mikrovlnkou a el. sporákem

Když se rozhodnete navštívit kemp U Kukačků, můžete se těšit na jedinečné zážitky v nádherné přírodě Lipna. Zdejší atmosféra a široká nabídka aktivit vám umožní odpočinek a zábavu, kterou si zasloužíte.

Kemp u Kukačků – Penzion DaJa

Pihlov 99
382 26 Horní Planá
Česká republika
www.kemp-lipno.cz

GPS: 48°46’27.541″N, 14°0’50.418″E

Recepce – rezervace + informace

Telefon: +420 727 926 923
E-mail: dajalipno@gmail.com