Penzion Podhájčanka v obci Podhájska, nabízí celoroční komfortní ubytování pro rodiny s dětmi celý rok.

Ubytování Podhájska


Rodinná vilka se nachází v tiché uličce, v příjemném prostředí se zeleninou nedaleko koupaliště. Hezké okolí rodinného domu poskytuje i sportovní vyžití. Dům má několik teras a balkonů, na kterých nabízí rozsáhlý pohled do okolní přírody.

Skládá se ze tří obytných podlaží, zahrady s možností grilování, s jezírkem s vodostřikem a nabízí posezení ve velkém altánku.

Pokoje ve Vilce Podhájčance jsou zařízeny romantickým a útulným stylem, v tichém prostředí, s velkou terasou s posezením as výhledem na zahrádku a okolí. Naše pokoje jsou pojmenovány podle názvu květin, které se v našem penzionu nacházejí.

Stravování
Přímo v penzionu podáváme v jídelně bohatou snídani formou švédských stolů: šunka, sýr, párky, vejce, pečivo, ovoce, zelenina, bio jogurt, máslo, džem, cereálie, čaj, káva…

Obec Podhájska
V centru obce se nachází amfiteátrové kino s kavárnou, několik hospůdek, pizzerie, restaurace a pro milovníky hudby lidové taneční zábavy a diskotéky. V blízkosti obce je také solná jeskyně. Krásné zelené lesy Pohronské pahorkatiny lákají turisty k příjemným procházkám, kde je turistické stezky navedou k historickým památkám v okolí obce jako například zřícenina Paulínského kláštera na Mariánské čeledi. V termální oblasti se nacházejí i cyklostezky. Na okraji obce se nachází také uměle vytvořené jezírko s posezením vhodné i na piknik.


Termální koupaliště Podhájska

Termální koupaliště Podhájska se rozprostírá na celkové ploše 14 ha a patří mezi nejnavštěvovanější turistická a lázeňská místa na Slovnesku. Poskytují odpočinek a rekreaci v průběhu celého roku – v letní i zimní sezóně.

Termální voda Podhájská
Její složení je podobné, jaké má i Mrtvé moře. Tato třetihorní mořská voda má vysoký obsah prvků a minerálů. Má stálejší a hlubší regenerační efekt než voda z Mrtvého moře, obsahuje však 10x méně soli. Obsahuje mořskou sůl a ta má při vnější aplikaci antiseptický, protizánětlivý, prokrvovací a čistící efekt.

Jaké nemoci léčí voda v Podhájské?
-kožní onemocnění různého druhu, zejména atopický ekzém a lupénku
-nemoci dýchacích cest, astma
-revma, dovnitř, bolesti kloubů, artritidu, osteoporózu
-poruchy štítné žlázy
-cévní onemocnění

KONTAKT

Adresa

Úzka 289/21, Podhájska 941 48

Telefón

00421 915 746 068

WWW.PENZIONPODHAJCANKA.EU