Tree of Life je moderní čtyřhvězdičkový hotel, kde se budete cítit dobře. Poskytuje velkorysé a pohodlné ubytování, kvalitní gastronomii a špičkové služby v oblasti wellness a medical spa. Je postaven na břehu velkého rybníka se stoletou dubovou alejí. S exteriérem je propojen prosklenými kolonádními chodbami, které do všech prostor přivádějí dostatek světla a současně umožňují vstoupit do hotelových zahrad.
UBYTOVÁNÍ A GASTRONOMIE TREE OF LIFE

Elegantně vybavené pokoje s vlastním balkónem zaručují našim hostům klid a pohodlí. Nabízejí výhled do přírodního parku a jsou prosvětleny jihozápadním sluncem. Nejnáročnější klienti ocení velkorysé a prostorné apartmány.

Jsme milovníci skutečně dobrého jídla a tomu odpovídá i nabídka naší restaurace. Vaříme vždy z čerstvých a prvotřídních surovin a na přípravě pokrmů si dáváme záležet. Vyberete si u nás i ze široké nabídky kvalitních vín z celého světa.

  • RESTAURANT VERNISAGE: Restaurace plná denního světla a příjemné atmosféry. Ochutnáte regionální pokrmy i jídla z celého světa. Na výběr je bohatý bufet, nabídka à la carte nebo vícechodové degustační menu.
  • SPOLEČENSKÝ SÁL: Ideální místo pro konání společenských událostí, firemních akcí a konferencí. Uspořádáme vám raut či banket, připravíme prezentační techniku nebo přenosné pódium. Sál pojme až 180 osob.
  • LOBBY BAR: Lobby bar je tím správným místem pro setkání s přáteli nebo krátké zastavení během dne. V nabídce nechybí dobrá káva, domácí dezerty a kvalitní destiláty.

BAZÉN A EXOTIC SPA TREE OF LIFE

  • Bazén: Originálně řešený relaxační bazén s trvalou teplotou vody 32 °C a výhledem do zahrady nabízí příjemnou koupel, masáž podvodními tryskami či relaxaci na perličkové lavici. Je bezplatně přístupný všem našim ubytovaným hostům.
  • Laconium: Již patriciové ve starém Římě používali tuto očistnou lázeň k detoxikaci těla, příjemnému uvolnění svalového napětí a k celkové relaxaci organismu. Díky teplotě okolo 50 °C je laconium šetrnější než severská sauna.
  • Whirlpool: Jemná celotělová masáž podvodními tryskami. Voda ve vířivce má příjemnou teplotu do 40 °C, uvolňuje napětí, redukuje stres a stimuluje cirkulaci. Whirlpool vám poskytne příjemný pocit naprosté relaxace.
  • Parní lázeň: Parní lázeň vytváří jedinečné klima, které podporuje regeneraci a relaxaci organismu. Solní parná lázeň blahodárně působí na pokožku. Pro navození hluboké relaxace a pročištění dýchacích cest vyzkoušejte bylinnou inhalační lázeň.
  • Rasul: Orientální parní lázeň, při které je využíváno vlhké teplo spolu s působením speciálního bahna, má obzvláště příznivý vliv na pokožku. V kouzelném prostředí na sebe nanesete léčivé bahno, které z vás na konci smyje lehký deštík.
  • Procedury: slatinné zábaly, fyzioterapie, koupele, masáže, elektroterapie, fototerapie, oxygenoterapie, peeling, kosmetika atd.
KONTAKT:

ADRESA
Tree of Life
Lázeňská 531, 507 81 Lázně Bělohrad

RECEPCE
Nepřetržitý provoz
Telefon: +420 493 767 200
E-mail: recepce@treeoflife.cz

www.treeoflife.cz