Romantický wellness hotel Villa Regenhart **** stojí nedaleko centra lázeňského města Jeseník. Impozantní stavba spojuje historickou atmosféru s moderním relaxačním wellness prostorem. Hotel je situován cca 500 metrů od centra lázeňského města Jeseník a 10 minut chůze od autobusového nádraží. Na letiště v Ostravě dojedete autem za 2 hodiny.
Wellness & Spa Villa Regenhart

Wellness centrum nabízí relaxační bazén s tryskami, finskou, parní a solnou saunou, venkovní ochlazovací bazének a zážitkové sprchy. K dispozici je také venkovní vířivka pro 4-6 osob s relaxační zónou, ve které se můžete občerstvit čerstvým džusem či detoxikačním čajem. Nedílnou součástí wellness centra je privátní zóna s vířivkou, vodní postelí a saunou. Hotel nabízí široké spektrum spa procedur, zejména masáží, zábalů a jiných rituálů.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Relax ve wellness, které vás opravdu nadchne
  • Bazénový komplex s perličkovými lavicemi, vodopádem a masážními tryskami
  • Venkovní lehátka pro slunění s přímým vstupem do vnitřního wellness
  • Saunový svět s parní, solní a finskou saunou, s ochlazovací a odpočinkovou zónou
  • Privátní wellness s hydromasážní vanou pro chvilky vašeho nerušeného soukromí
  • Venkovní vířivka pro ty nejromantičtější zážitky
  • Bohatá nabídka spa zkrášlovacích a relaxačních procedur
  • Možnost objednání občerstvení z wellness baru

spa

V hotelu Regenhart se nachází vše, na co si vzpomenete při zmíňce o wellness. Najdete zde bazénový komplex, stejně jako pohodlná venkovní lehátka, to vše krásně propojeno, takže můžete kdykoliv vyjít do venkovního prostředí, nebo naopak. Wellness Jeseník na vás čeká, tak se vydejte za odpočinkem.

Spa a wellnes v Jeseníku, ve vile Regenhart jsou vhodné pro rodiny s dětmi, pro zamilované páry, které si zde můžou užít romantické vířivé koupele v soukromí, ale také pro seniory. Odpočinete si zde po namáhavé práci, po sportovních výkonech, ale také můžete pomoci rekonvalescenci po zranění. To vše v podmanivém prostředí zdejší přírody, se kterou je vila dokonale propojena.
UBYTOVÁNÍ VILLA REGENHART:

Jedna z nejkrásnějších vil Jeseníku, Villa Regenhart, spojuje historickou atmosféru s moderním relaxačním wellness prostorem. Všechny pokoje a apartmány disponují Wi-­Fi připojením, satelitní TV, moderním nábytkem a vlastní koupelnou vybavenou vanou nebo sprchou.


KONTAKT:

Adresa: Josefa Hory 673 790 01 Jeseník

Telefon: 420 588 886 640

www.villaregenhart.cz