Hotel Dixon **** je situován v širším centru, nachází se v klidové zóně starobylého města Banská Bystrica, při letním koupališti a sportovně-rekreačním areálu a nedaleko dalších turistických a lyžařských center středního Slovenska.


Komplex hotelu Dixon poskytuje výborné podmínky pro aktivní odpočinek nejen pro hotelové hosty. Široká nabídka sportovních a relaxačních aktivit předurčuje náš hotel na pořádání velkých firemních sportovních akcí společenských událostí, konferencí či školení.

Součástí hotelu je wellness centrum. Vitální svět poskytovat ubytováním hostům GRÁTIS. Vitální svět s barem dále nabízí bazén, sauny, tepidárium a různé druhy masáží a zábalů.

Kongres Hotel Dixon **** poskytuje komfortní ubytování v 105 pokojích a klimatizovaných suitách se SAT-TV a wifi internetovým připojením. Celková ubytovací kapacita je 235 lůžek.

Wellness služby hotel Dixon

romantika-pre-dvoch-sk2sRelaxace s dokonalým odpočinkem. K dispozici je krytý bazén, dětský bazének, 2 vířivky, finská sauna a eukalyptová parní sauna. Po procedurách nebo v rámci procedur si vychutnejte odpočinek v tepidáriu, osvěžte se vitálním deštěm a nezapomeňte na pitný režim u pramene zdraví.

Bazén s vodními atrakcemi
Bazén s dětským bazénkem Vám poskytnou dokonalou relaxaci a způsob jak si obnovit ztracené síly.

JACUZZI
Ponořte se a dopřejte si příjemnou masáž za pomoci vodních trysek, které uvolní všechny svaly ve vašem těle a dokonale prokrví celý organismus. Teplota: 37 ° C

Eukalyptová parní SAUNA
Inhalování eukalyptové páry pomáhá při ochraně před virovými onemocněními a uvolňuje dýchací cesty.

FINSKÁ SUCHÁ SAUNA
Prohřejte svůj organismus za pomoci Hypertermická procedury se střídáním tepelných podnětů (finská sauna + ledové vědro).

ZÁBALY A MASÁŽE
Úplné uvolnění pro vaše tělo i duši poskytuje široká nabídka masáží a procedur. Je jen na Vás, jak budete relaxovat.


INFRA SAUNA
Co můžeme čekat od infrasauny? Je perfektní při redukci hmotnosti. Za 30 minut saunování v infrasauně spálíte až 600 kilokalorií! Perfektně v ní zrelaxujete a organi- zmu dopřejete dokonalou regeneraci.

Bazének A LEDOVÉ VĚDRO
Ochlazovací bazén a vědro plné ledové vody přichystané pro všechny otužilců, kteří si potřebují zmírnit horko v těle.

2 tepidária
Odpočívárna Vám svým příjemným prostředím vytvořeným pro dokonalý odpočinek přináší výraznou pozitivní a mentální stimulaci pro odbourání stresu.


KONTAKT

Švermova ulica 32, 974 04 Banská Bystrica
Slovensko
GPS:    N48°7356509  E19°1249413

Recepcia, rezervácie:
tel.: +421 48 471 78 00
e-mail: recepcia@dixon.sk

www.dixon.sk