Hotel Westend***+ se nachází v překrásném prostředí Krkonoš přímo v historickém centru Špindlerova Mlýna, který před svým osamostatněním patřil k hotelu Savoy.
Ubytování a stravování

Svým hostům nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a apartmánech. Ideální poloha hotelu společně s vnitřním vybavením řadí hotel do vysoké úrovně. Svým hostům nabízíme stravování ve vlastní restauraci nebo příjemné posezení v Sherlock baru. K relaxaci a aktivnímu odpočinku máme k dispozici finskou a parní saunu, masáže a billiard. Parkoviště se nachází přímo u hotelu. Nabízíme příjemnou atmosféru, vynikající kuchyni a to vše ve staroanglickém stylu.

Ubytování v hotelu Westend ***+ Špindlerův Mlýn zahrnuje několik typů ubytování: klasické dvoulůžkové pokoje Standard, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek Exclusive, a dvoupokojové apartmány, kde je také možnost přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením , televizí se satelitním přijímačem, telefonem a lednicí.

Restaurace: Při vstupu na Vás dýchne ojedinělý staroanglický styl. Můžete si vybrat z bohaté nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně , či něco ze specialit našeho šéfkuchaře. Restaurace je otevřena od 8:00 do 23:00 a nachází se přímo v centru Špindlerova Mlýna. Je vhodná i pro příjemné posezení u kávy, u které můžete sledovat svůj oblíbený program na plazmové televizi.

Sherlock Holmes Vás zve do svého baru. Plápolající krb, pohodlná křesla, ve kterých sedí gentlemani pokuřující svůj doutník. Mimo bohatý sortiment whisky a bourbonů nabízíme i široký výběr míchaných nápojů, tuzemských i zahraničních vín. Vychutnat si zde můžete netradiční výběr čajů, svou oblíbenou kávu nebo horkou čokoládu. V baru je situována plazmová televize a můžete si zde zahrát i billiard.

Wellness

Parní lázeň je určena pro detoxikační, léčebné a rehabilitační kůry. Vhodná pro osoby, které se léčí s tlakem nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně.
Cena: 250,- Kč/osoba/hod.

Finská sauna je v zahraničí nazývána „domácím lékařem“, vede k velmi účinné detoxikaci organismu a navíc posiluje činnost srdce.
Cena: 250,- Kč/osoba/hod.

Masáže: klasická (záda, šíje, nohy), aroma masáž, masáž lávovými kameny, čokoládová masáž, antristresová masáž, hawana masáž, baňkování, rašelinový zábal, reflexní masáž zad, masáž chodidel.
Cena: 300 – 1.300,- Kč
KONTAKT:

Hotel Westend ***+
Bedřichov 52
543 51 Špindlerův Mlýn

E-mail:  recepce@westendhotel.cz
Tel: +420 499 433 221
Mobil: +420 739 456 905

www.westendhotel.cz