Spa Complex Curie se nachází v centru Jáchymova a vznikl spojením hotelů Praha, Curie a Elektra. Používá radonovou minerální vodu, která je přiváděna potrubím přímo z dolu Svornost. Komplex nabízí lázeňské procedury.
Pokoje v ubytování Spa Complex Curie mají satelitní TV, telefon, lednici a vlastní koupelnu.

Hosté komplexu Curie mají k dispozici kadeřnictví, kosmetický salon, službu praní a žehlení prádla.

Hotel Curie má kapacitu 134 lůžek v jedno a dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, ledničkou, telefonem a trezorem. Klientům je k dispozici hlídané parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce, knihovna, internet, manikúra, pedikúra, směnárna a mnohé další. V rámci léčebného zaměření hotelu se hosté mohou spolehnout na nepřetržité kompletní lékařské služby.

V komplexu je prostorná jídelna, kde si hosté mohou dát snídani, oběd a večeři formou bufetu. Večer si lze v jídelně zatančit. K dispozici je i café bar.

Curie Spa Complex se nachází 150 metrů od centra Agricola, které nabízí léčebné a relaxační procedury, aqua fitness, solnou jeskyni a café bar.

Lázeňský hotel Curie v Jáchymově  nabízí možnost navštívit Lázně Jáchymov, které jsou známy svou tradicí a léčebným účinkem radonové vody, která působí velmi dobře na lidský organismus. Lázně Jáchymov nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu.

KONTAKT:

Adresa: Agricolovo náměstí 1036, 362 51 Jáchymov
Telefon: 353 832 111