Lipno Lake Resort je rekreační areál s komfortními apartmány na Lipně. Luxusní apartmány disponují plně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem, několika ložnicemi, vlastní saunou a terasou s výhledem na lipenské jezero. Část apartmánů je speciálně vybavena pro pobyt rodin s dětmi. Tyto rodinné apartmány Lipno jsou přímo u lanovky Skiareálu Lipno a nedaleko jedinečné atrakce v ČR s názvem Stezka korunami stromů.
VODNÍ SVĚT A WELLNESS

VLASTNÍ VENKOVNÍ BAZÉN, MÍSTNÍ AQUAWORLD, LIPENSKÁ PLÁŽ A WELLNESS SLUŽBY

Přímo v příjemném parku Lipno Lake Resortu můžete od června do září kdykoliv zdarma využít venkovní vyhřívaný bazén s dětským brouzdalištěm a občerstvením. Velice známá je rozlehlá lipenská pláž s udržovanými travnatými, oblázkovými i písečnými zákoutími, která je od areálu vzdálená pouhých 100 metrů.

V období od října do května mohou všichni hosté Lipno Lake Resortu zdarma během svého pobytu využít služeb lipenského akvaparku vzdáleného pouhých 100 m od areálu, nebo akvapark ve Frymburku. Aquaworld Lipno je centrem nekončících vodních radovánek pro děti i dospělé. Za vyzkoušení určitě stojí divoká řeka s protiproudem, různé perličkové a tlakové vodní masáže, dětská skluzavka, brouzdaliště s hříbkem nebo příjemný whirlpool s překrásným výhledem na Lipenské jezero.

WELLNESS SLUŽBY

Každý apartmán je vybaven vlastní saunou a navíc se ve vzdálenosti pouhých 8 km od Lipno Lake Resortu se nachází největší wellness areál v České republice s kompletními službami pro Vaši relaxaci na těle i na duši.


KONTAKT:

ADRESA:

Lipno nad Vltavou 302
382 78

TELEFON:

+420 380 736 061, +420 380 736 063

www.lipnolakeresort.cz