Historické prostory areálu HOTEL MALÝ PIVOVAR spadají podle některých dochovaných informací do poloviny 12. století, kdy si tuto lokalitu vybral řád cisterciáků ke stavbě svého monstrózního kláštera, dnes pivovaru KLÁŠTER.
Novou historii píše až v 90. letech minulého století pivovar Klášter. Ten se rozhodl zbudovat v podzemních prostorech pivovarskou restauraci, která se stala ideálním cílem mnoha návštěvníků.

Rekonstrukce a výstavba hotelu do dnešní podoby probíhala v letech 2012 až 2014. Při ní se maximálně dbalo na zachování historické předlohy, a to od původních historických kleneb s pískovcovými sloupy až po klenby s kovanými lustry v hotelové restauraci.

UBYTOVÁNÍ HOTEL MALÝ PIVOVAR

Komfortní hotelové pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem a dekoracemi tak, aby ladily s původními historickými prvky hotelu. Působí velice útulně a měly by uspokojit i ty nejnáročnější návštěvníky.

Jednotlivé pokoje jsou vybaveny prostornými postelemi s možností jejich oddělení (twin), minibarem, trezorem, LCD televizorem s velkou úhlopříčkou a Wi-Fi připojením. Moderně a zároveň stylově zařízené koupelny mají sprchový kout, WC, vyhřívaný žebříček na ručníky, fén, velké umyvadlo a zrcadlo s LED osvětlením.

RESTAURACE SKÁLA

Restaurace Skála nabízí  zcela netradiční prostory pro dobrý oběd, příjemnou večeři a možnost uspořádání nejrůznějších akcí.

Svou neotřelostí a osobitou atmosférou se restaurace hodí ke všem společenským událostem. Jsou zde pořádány slavností obědy, večeře, rauty, svatby, oslavy narozenin, workshopy, taneční zábavy a velkoplošná projekce.

MASÁŽE A RELAX V HOTELU MALÝ PIVOVAR

Odpočiňte si a zregenerujte své tělo i mysl po namáhavém dni či týdnu, načerpejte novou energii nebo jenom relaxujte

Hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti, je v našem hotelu k dispozici wellness centrum vybavené bazénem o délce 13 m, dětským brouzdalištěm se skluzavkou, velkou vířivkou, finskou saunou a prostorem pro individuální masáže. Nechybí ani pivní lázně a prostor pro masáže ve dvou.

Pro pořádání sportovně-relaxačních pobytů pro ženy a muže je k dispozici také tělocvična o velikosti 80 m2 s odpruženou podlahou.
KONTAKT:

HOTEL MALÝ PIVOVAR

KLÁŠTER HRADIŠTĚ NAD JIZEROU 22
294 15

RECEPCE HOTELU:

přímá linka: +420 702 136 980
e-mail: recepce[mailto]hotelmalypivovar.cz