Parkhotel Morris Nový Bor je moderní seminární hotel se širokou nabídkou poskytovaných služeb, určený pro business klienty, jednotlivce, cestovní kanceláře i skupiny. Nachází se v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra. Hotel byl vybudován spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem, sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi sklárny Ajeto, moderní gastronomií, profesionálním personálem, rozsáhlým balneo centrem a solnou inhalační jeskyní.
Parkhotel Morris Nový Bor nabízí ubytování ve 39 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT a telefon a miniobčerstvení. Hoteloví hosté mají možnost vybrat si mezi standardním dvoulůžkovým pokojem a malým apartmá. Standardní pokoje dále rozlišujeme vzhledem k barevnému designu.

Wellness procedury Parkhotel Morris:

b71fc6f5cf38fe2b9f8a3da33883dc7cJestliže se cítíte unaveně, bez nálady a potřebujete chvilku času pro opětovné získání svoji energie, navštivte naši wellness oázu, která se nachází přímo v komplexu hotelu a nechte se ponořit do ráje těch nejrůznějších procedur. Ve wellness centru si můžete dopřát: multifunkční saunyvelkého množství masáží, zábalů, koupelí, vířivé vany, tryskové sprchy, ale i kosmetických a kadeřnických služeb anebo můžete využít i naší nově postavené solné jeskyně. O veškerou vaši péči se tak postarají naši profesionální a zkušení pracovníci.

Slatinný zábal

Jde o formu teplo-léčby. Slatina se aplikuje ve formě zábalu ve vrstvě 3-5 cm, o teplotě 38-44°C na kůži, po dobu 20 min.

Parafinový zábal rukou

Provádíme metodou opakovaného přímého ponoření rukou do kádě s parafínem o teplotě 55°C. Poté ruce zabalíme do dvou vrstev (igelit, osuška). Doba aplikace 20 min.

Inhalace

Využívá se minerálních vod, které zlepšují funkci sliznice dýchacích cest, působí protizánětlivě, zkapalňují hlen a usnadňují vykašlávání.

Klasická masáž

Jde o příjemnou proceduru, při níž dochází k prokrvení a zlepšení svalové činnosti a tím snížení bolestivosti.

Aromakoupel s aromamasáží

Jde o spojení pozitivního efektu masáže s působením silic a rostlinných olejů.

Reflexní masáž

Jde o mechanické působení na hyperalgické zóny, které doprovází onemocnění vnitřních orgánů.

Reflexní nožní masáž

Jde o stimulaci akupresurních bodů v mikrosystému plosky nohy. Pomocí speciální masážní techniky se ovlivní i vnitřní orgány, zlepšuje se vegetativní rovnováha, urychluje hojení a působí proti bolesti.

Lymfatická přístrojová masáž dolních končetin

Pomocí nohavic, které jsou rozděleny do komůrek, do nichž je vháněn vzduch, dochází k tlaku na dolní končetiny tak, aby byl zlepšen průtok tělních tekutin.

Perličková koupel

Na dně vany je uložen dírkovaný rošt, kterým se přivádí stlačený vzduch pod tlakem asi 0,15 MPa.

Podvodní masáž

Pomocí vodního proudu regulované intenzity se zlepší proudění krve, uvolní se kontraktury a zlepší výživa tkání.

Individuelní léčebný tělocvik

Dle domluvy mezi lékařem, klientem a fyzioterapeutem je stanoven postup a techniky vedoucí k zlepšení pohybu, síly a celkové funkce dané oblasti pohybového aparátu.

Elektroléčebné procedury

Využívá se účinku elektroanalgesie a elektrostimulačního účinku. Interferenční proudy (čtyřpólové i dvoupólové), TENZ proudy, Ruská stimulace, Posilování svalů.

Solná jeskyně

Solná inhalační jeskyně je místem, kde se uklidníte a necháte na sebe působit sílu solných agregátorů. Během této relaxace ležíte na velmi pohodlných lehátkách a relaxujete za doprovodu příjemné hudby a barevného osvětlení. Při léčbě světlem se používají teplé barevné odstíny žluté, oranžové a červené barvy, které mají tělo povzbudit a naplnit novou energií. Naproti tomu studené barvy jako je fialová, světle modrá nebo indigo zklidňují smysly a zlepšují náladu.
Kontakty

Parkhotel Morris **** Nový Bor

Žižkova 269
473 01 Nový Bor

Recepce/rezervační oddělení:

Tel.: +420 487 723 157
Mob: +420 774 486 309
Fax: +420 487 723 162

E-mail: parkhotel@hotelmorris.cz

www.hotelmorris.cz