Hotel Hunguest Helios se nachází 1,2 km od centra Hévízu i termálního jezera, uprostřed nádherného parku o rozloze 4,5 ha.

Hotel Helios má vlastní léčebné centrum s krytým termálním bazénem a venkovní letní bazén. Využijte širokou nabídkou wellness a kosmetických služeb a zařízení, jako je infračervená sauna, solárium, solná komora, parní sauna, manikúra, pedikúra, masáže a mnoho dalších.
V ceně všech pokojů je zahrnuta polopenze.

Poloha hotelu

Soubor tří budov, které tvoří Hunguest Hotel Helios, leží v překrásně udržovaném a přírodně chráněném věkovitém parku o rozloze cca 6,5 ha, 800 m od centra Hévíz i od léčivého jezera.

Informace o pokojích

V každém pokoji je koupelna nebo sprcha, WC, rádio, TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránka (pouze v budově hotelu Anna). Pokoje v hotelu Anna jsou s balkónem.

Možnosti stravování a zábavy

Restaurace Borostyán očekává své hosty s nabídkou pokrmů mezinárodní, maďarské a vegetariánské kuchyně. Pro hotelové hosty je v odpoledních hodinách připraven bufet, ve kterém se jim zdarma podává káva a zákusky. V lobby baru vyhrává po večerech živá hudba. Pěšky jsou během několika minut od hotelu v dosahu četné restaurace a noční zábavní podniky.

Hotelové služby

Kopírka, trezor, příjem kreditních karet, vícejazyčný personál, kadeřník, kosmetika, manikúra, pedikúra, osvěžující masáž nohou, solárium, sauna, ordinace zubního lékaře, domácí kino, pronájem tenisového kurtu, obchod s dárkovými předměty, organizování programů, půjčování jízdních kol.

Možnosti léčení

Hotel má vlastní léčební zařízení, vlastní zdravotnický personál a vlastní termální pramen. V rámci své léčebné kúry mohou hosté využívat hotelových léčebných služeb. Možné procedury: masáž, zdravotní gymnastika, tangentor, trakce, ultrazvuk, galvanoterapie, bahenní zábaly, fyzioterapeutické ošetření, vodní gymnastika. Hotel disponuje jedním vnitřním a jedním venkovním bazénem, provozovaným v letních měsících.

Wellness-centrum

Jacuzzi, sauna, parní kabina, infrasauna, solná komora, terapie hudbou, pohybové studio (různé cviky na formování postavy, nový bazén se zabudovanými vitálními prvky.

KONTAKT:

8380 Lázně Hévíz
Vörösmarty u. 91.

GPS: 46.78071 a 17.18512