Pivní lázeň Vám poskytne nezapomenutelný zážitek spojený s regenerací Vaší pokožky a omlazujícím efektem. Po návštěvě u nás si můžete říci: „Koupal jsem se v pivě!“


Originální rekondiční lázeňská terapie Vám poskytne příjemné zážitky s omlazujícím efektem!

Pivní lázeň je připravena v rehabilitační vaně z přírodní horské neupravované vody o teplotě 36°C. Hlavní přísadou koupele je 5 litrů světlého a 5 litrů tmavého nefiltrovaného nepasterizovaného kvasnicového piva a drcený chmel.

Pivní kvasnice a látky obsažené v pivu předávají pokožce celou řadu vitamínů B

Příznivá teplota vody způsobí mírné postupné zvýšení srdeční činnosti   a aktivaci krevního oběhu v celé cévní soustavě. Lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry kůže, kterými se při mírném pocení odplavují z podkoží škodlivé látky. Pivní kvasnice a látky obsažené v pivu předávají pokožce celou řadu vitamínů B, proteiny, minerály a přispívají k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky. s omlazujícím efektem.

V horské vodě obsažené  mnohačetné uhličité bublinky ulpívající na kůži jemně uklidňují prohřátý povrch těla a umožňují účinnou relaxaci v jemně perlivé lázni. Pro zvýšení účinku koupele a umocnění relaxačního zážitku je hostům podávána sklenice jedinečného nefiltrovaného nepasterovaného piva obsahujícího živé kultury kvasnic příznivě působících v celém trávicím traktu. Léčba tak působí vně i uvnitř těla. Po koupeli je host uložen na lůžko v prostoru pro relaxaci, zabalen do prostěradla a deky z mikrovlákna a při tlumeném osvětlení a příjemné hudbě nastává fáze uklidnění organismu. V celém prostoru lázní je umístěno značné množství solných lamp, které uvolňují jód a další látky imitující pobyt u moře. Prohřáté tělo dokončuje fázi pocení, srdeční činnost se zklidňuje, dochází k pozvolnému poklesu krevního tlaku, uvolnění svalů a obnově tělesné energie. Očištěná, omlazená pokožka přijímá účinné prospěšné látky, které po koupeli na pokožce ulpěly a postupně se vstřebávají póry do podkoží. Tělesný odpočinek má odraz v odpočinku duševním a uvolněné tělo dovolí i mysli odpoutat se  a uvolnit tok pozitivních myšlenek a energie.

Po pivní koupeli a celkovém prohřátí těla je obzvlášť vhodná masáž dle Vašeho přání.

Účinky pivní lázně Harrachov

O m l á d n e t e  ! ! !

Prohřeje se celé tělo

Tělo přijme vitamíny a minerály

Zvláční a zregeneruje se Vaše pokožka

Podporuje léčbu akné

Detoxikuje Váš organismus

Zajistíte tělu přísun přírodního antibiotika

Odplaví se škodlivé látky z těla

Celkově zlepšíte obranyschopnost Vašeho těla

Uvolněné tělo navodí i duševní rovnováhu

Závěrečná masáž Vás doslova „postaví na nohy“!


KONTAKT:

SKLÁRNA A MINIPIVOVAR
NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o

Nový Svět 95
512 46  Harrachov

Telefon:  
+420 481 528 141
+420 481 528 142

Fax: 
+420 481 528 148