Pivní lázně patří k jednomu z neoblíbenějších druhů lázní již od středověku. Jedná se o velmi starou a unikátní lázeňskou terapii, kde jsou využívány přírodní suroviny ve formě chmele, kvasnic a dalších přírodních látek, které se používají nejen při výrobě piva a formou koupelí v pivních lázních působí blahodárně na vaše tělo. V pivní lázni není použito ječmene, proto není potřeba se obávat negativních alergických reakcí. Součástí pivní lázeňské procedury je i neomezená konzumace nepasterizovaného piva Bernard®. Tato kombinace dodá energii a zdraví celému vašemu tělu.


Čím se odlišuje pivo Bernard® od ostatních

Pivo Bernard®, které je dodáváno do našich pivních lázní je vyráběno tradičním způsobem z nejkvalitnější odrůdy českého chmele. Pivo není pasterizováno, proto si zachovává kvalitu, chuť i vůni.

Relaxační procedury v Pivních lázních Bernard v centru Prahy

relaxační proceduryRelaxační procedury v pivních lázních Bernard Praha jsou rozděleny do několika částí, z nichž první je koupel v pivní lázni v originální velké vaně určené pro 2 osoby, spojená s NEOMEZENOU konzumací piva Bernard a druhá část je relaxační – odpočinková. Obě části trvají dohromady cca 1 hodinu. Při spojení pivní procedury s masáží pak cca hodinu a půl.

Pivní koupele

Pivní koupele jsou od středověku prověřenou léčebnou procedurou. Nutné je dodržet správnou teplotu lázně, dobu lázně a správné dávkování přísad. Koupele probíhají ve speciálních vanách určených pro pivní lázně a i proto příznivě prospívají organismu člověka. Pivní koupel očišťuje a pročišťuje organismus přes póry pokožky.

Aby vám pocit ze „znovuzrození“ zůstal co nejdéle, nesmíte se osprchovat dříve než za dvanáct hodin. Pokud netrpíte právě kožními nemocemi, stačí si proceduru zopakovat za měsíc. V případě, že trpíte kožními nemocemi, lze proceduru opakovat i častěji.

Originální suvenýr z pivních lázní Bernard v Praze

Každá návštěva dostane po proceduře originální lahev Bernard® s historickým uzávěrem a certifikát o absolvování s podrobným popisem procedury.

Pivní lázně Bernard Praha 1
Týn 10 (nádvoří Ungelt)
110 00 Praha 1

Kontakt pro obě provozovny:
Telefon rezervace: +420 777 00 18 18 (a změny)
E-mail: info@pivnilaznebernard.cz

Pivní lázně Bernard Praha 2
Fügnerovo nám. 1806/1
120 00 Praha 2
Otevírací doba pivních lázní:
Pondělí – Neděle  11:30 – 22:00