Wellness Hotel Chopok **** je vstupní branou do země klidu a dokonalé pohody. Vychutnejte si přírodní relax v Nízkých Tatrách na vysoké úrovni.


Čas ve Wellness Hotelu Chopok **** v středisku Jasná, Nízké Tatry je postaven na zážitcích. 2 bazény, 2 saunové světy, dvojnásobný relax. Naše jedinečnost spočívá v nabídce 2 samostatných saunových světů s bazénem – saunový svět s bazénem zvlášť pro rodiny s dětmi (PLESNIVEC) a samostatný saunový svět s bazénem pro dospělé (osoby nad 16 let), kteří hledají ticho vodní páry (přeslička).

Wellness Hotel Chopok **** je nejlepší 4 * hotel na Slovensku

Důkazem toho, že Wellness Hotel Chopok **** poskytuje kvalitní ubytování a hotelové služby svědčí i hodnocení TREND TOP hotely a restaurace pro rok 2016 jako i pro roky 2012-2015, ve kterých Wellness Hotel Chopok **** získal 1. místo v kategorii „Trend Top 4 * hotely na Slovensku“.

Ať už hledáte klid uprostřed krásné přírody nebo naopak aktivní pobyt na horách, ubytování v Jasné je ideální pro strávení dovolené. Wellness hotel Chopok **** nabízí prostorné rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi a dvěma koupelnami, což ocení zejména více-generační rodiny.

BAZÉNY A SAUNOVÝ SVĚT PLESNIVEC

Pro rodiny, které mají rády vodní hry, je dokonalou family friendly zónou BAZÉN A SAUNOVÝ SVĚT PLESNIVEC. Příjemná 32-stupňová voda 15-metrového bazénu nabízí kromě tradičních vodních her i cvičení. Během letní a zimní sezóny je součástí animačního programu vodní gymnastika. Malí neplavci se určitě zabaví v neplavecký dětském bazénu jen pár kroků od plaveckého bazénu. Rodiče tak mají své ratolesti neustále „na očích“.

Součástí saunového světa Plesnivec je i vnitřní a venkovní vířivka, finská, infra, bio a bylinková sauna, jakož i aromatická parní lázeň s tepidáriem a bazénkem.

 

BAZÉN A SAUNOVÝ SVĚT PRASLIČKA

SAUNOVÝ SVĚT Praslička, to je zhmotněný klid, ticho a relax. Zdejší bazén a sauny jsou určeny výhradně pro hosty starší než 16 let, což zaručuje příjemné a nehlučné prostředí.

Plavecký 20-metrový bazén s teplotou vody 29 ° C je umístěn na nejvyšším patře s krásnými výhledy do okolní přírody. Součástí bazénového komplexu přesličky je prostorný hydromasážní whirpool s masážními tryskami, které přispějí k uvolnění napnutého svalstva.

Ponořte se do ticha saunového světa s finskou, infra, bio a bylinkovou saunou. Načerpejte sílu v aromatickém parní lázni a dobijte si energii v masážních sprchách.


KONTAKT:

WELLNESS HOTEL CHOPOK

Demanovská dolina 20, 031 01 Liptovský Mikuláš

Tel.: +421 911 611 386

www.hotelchopok.sk