Vítáme Vás v romantickém Wellness hotelu V Nebi, který se specializuje na wellness, relaxační a lázeňské pobyty vysokého standardu.Wellness hotel V Nebi, který se nachází na kouzelném místě s překrásným výhledem, harmonicky zapadá do horského panoramatu Jizerských hor.


snimek-obrazovky-2016-11-11-v-13-29-14Hotel s neobyčejnou atmosférou a s přátelskou srdečností, kde najdete balzám na Vaši duši, místo kde se uvolníte a odpočinete si. Obklopíme Vás péčí a postaráme se o to, aby se Váš pobyt „V Nebi“ stal dovolenou Vašich snů. U nás můžete snadno zapomenout na všední dny, oddávat se snění a nechat se hýčkat a to bez ohledu na rozmary počasí.

Všechny naše pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem se smyslem pro vkus a detail – vyberte si z naší nabídky pokoj dle Vašeho vkusu.

Naše panoramatická restaurace s krásným výhledem a krbem je určena výhradně našim hotelovým hostům a tak zaručuje dostatek klidu a soukromí.

Wellness a lázeňské pobyty a procedury

Chcete strávit na horách relaxační pobyt nebo aktivní dovolenou? Wellness hotel V Nebi Vám pro tyto příležitosti nabízí klid a pohodu, bez ohledu na rozmary počasí s nezapomenutelným výhledem do kraje, který je dokreslen krásnou přírodou Jizerských hor a Krkonoš.

Wellness hotel V Nebi nabízí množství různých relaxačních procedur a wellness programů, při kterých Vás budeme rádi hýčkat. Využít můžete také privátní venkovní whirlpool, saunu, prostory pro odpočinek a zahradu.

Nebeské spa

Hotelové lázně s bazénem, finskou a bylinkovou saunou, venkovní finská sauna s ochlazovacím bazénem, relaxační zóna … vše je Vám plně zdarma během pobytu k dispozici.

Bazén o teplotě vody 32 °C s krásným výhledem do kraje, zahrady a komorním odpočinkovým prostorem. Objevíte zde i prostornou stylovou finskou saunu 90 °C a bylinkovou saunu 60 °C s použitím aroma esencí. Za příznivého počasí je pro Vás k dispozici i venkovní finská sauna s ochlazovacím slaným jezírkem, kde můžete nerušeně relaxovat i v našich prostorných zahradách pod širým nebem.

Privátní whirlpool: Zažijte nevšední okamžiky v termální koupeli se sektem, naberte obnovující energii pro všední dny ve vířivém luxusním bazénu (38°C), poskytující relaxaci a prožitek v soukromí naší terasy.

Relaxační procedury

Procedury jsou určeny pro všechny, kteří chtějí zapomenout na stres a shon všedních dnů a relaxovat v klidném prostředí.

Procedury jsou určeny pro všechny, kteří chtějí zapomenout na stres a shon všedních dnů a relaxovat v klidném prostředí. Vaše blízké určitě velmi potěší, věnujete–li jim pobyt u nás jako nevšední dárek (velmi oblíbené jsou např. relaxační pobyty pro ženy). Procedury doporučujeme rezervovat při objednávce ubytování nebo několik dní před Vaším pobytem, můžeme tak lépe vyjít vstříc Vašim požadavkům.

Vyberte si z množství lázeňských procedur dle Vašich potřeb a zdravotního stavu právě ty šité Vám na míru nebo využijte našich relaxačních programů, které jsou pečlivě sestaveny tak, aby na sebe navazovaly a vhodně se doplňovaly. Relaxační procedury jsou určeny pouze pro naše hosty.


Kontaktní adresa

  • Wellness Hotel V NEBI
  •   Příchovice 627, 468 48 Příchovice, Jizerské hory – Česká republika
  •   info@vnebi.cz
  •   www.vnebi.cz
  •   +420 608 600 740 (denně 8:00–18:00)