Lázně Pramen vás přenesou do světa skutečných lázní! Pramen je přirozený vývěr podzemní vody na zemský povrch. Čím úspěšnějšími se stáváme, tím intenzivněji hledáme své vlastní prameny:Života • Zdraví • Omlazení • Spokojenosti • Relaxace.


Pivní Spa

beer_mainZlatý a Smaragdový Pramen — prameny relaxace — to jsou pivní lázně. Kombinace vybraných ingrediencí: chmelu, sladu, nejčistší vody a pravého českého piva «Kynšperský Zajíc». Chmel se považuje za smaragd České republiky. Slad a pivo jsou zase vnímány jako pravé české zlato. Pivní koupel dopřeje Vašemu tělu dokonalou omlazující proceduru.

Pivní koupel Vám poskytne tu pravou omlazující lázeň!

Dopřejte si horkou lázeň s výtažky bylinných extraktů, dubu či modřínu. pivovarských kvasnic a chmele, jenž má díky velkému množství éterických olejů schopnost odstranit únavu, revitalizovat pokožku a uvolnit celé tělo. Chmel má navíc blahodárné protizánětlivé účinky.

Pivní lázeň Pramen v Praze nabízí:

 • Pivní koupel (20 minut) pro 1 až 4 osoby
 • Neomezenou konzumaci tmavého a světlého piva Kynšperský Zajíc
 • Relaxační odpočinek u krbu v seníku (20-30 minut)

Jak probíhá pivní koupel?

Naplníme pro vás vířivku z královského dubu nebo modřínu o objemu 1000 litrů. Do vany s teplotou vody 35 – 38 °C se přidá tmavé pivo, smíchané v určitém poměru z pivovarské kvasnice a přírodní rozdrobené složky vybraných odrůd chmele a sladu.

Chmel má léčivé vlastnosti díky obsahu velkého množství éterických olejů, Má zklidňující, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Chmelový olej dokonale odstraňuje únavu.

Slad je duší piva. Díky němu obsahuje pivo sacharidy, bílkoviny, minerální látky, jakož i zdraví prospěšné organické kyseliny a vitamíny.

Pivovarské kvasnice se mohou pochlubit blahodárnými účinky pro Vaše zdraví:

 • vylučují do pokožky celou řadu vitamínů B
 • podporují hydrataci a regeneraci horních vrstev pokožk

Pro zvýšení účinku této koupele doporučujeme vypít hrnek tmavého nebo světlého piva. Během pivní lázně si můžete sami natočit neomezené množství pravého českého piva Kynšperský Zajíc.

Indikace

Léčba lupénky, celulitidy, akné, regenerace pokožky, bolesti zad a kloubů, pozitivní vliv na organismus při nervovém přetížení, stresu, snížení krevního tlaku, zlepšení krevního oběhu.


Vinný spa

wine_main Rubínový pramen — pramen pravého potěšení — Vinné lázně. Voda, červené nebo bílé víno v kombinaci s bylinkami a hrozny. Koupel probíhá ve vaně s vířivkou z modřínu. Tyto lázně jsou skutečným rubínem v nabídce našich pramenů.

Výtažky z vína posílí celé tělo

Stejně jako pivní lázně, tak i ty vinné začínají nabírat na oblibě díky svým mnoha blahodárným účinkům na celé tělo. Ve víně je pravda, to je pořekadlo známé již od pradávna. A že je víno v omezeném množství zdravé, ba dokonce léčivé, vědí už i naše babičky. Víno ale nemusí působit jen zevnitř, ale i navenek – semena hroznů, vinné kvasnice, med a rostlinné extrakty poskytnou posilující a revitalizační účinek, podpoří krevní oběh a rozjasní Vaši pokožku.

Vinné lázně Pramen v Praze Vám poskytnou:

 • Vinnou koupel (20 minut)
 • Láhev červeného nebo bílého vína (dle vaší volby) od našich partnerů
 • Relaxační odpočinek u krbu v seníku (20-30 minut)

Jak probíhá vinná koupel?

Koupel probíhá ve vířivce vyrobené z modřínu. Vana je naplněná vodou s přidáním červeného vína, výtažků z listů a semen hroznů, vinných kvasnic, medu, rostlinných extraktů, květů francouzské levandule a vonných olejů.


Kombinace těchto živin poskytuje posilující a omlazující účinek, podporuje relaxaci a obnovení vitality, zlepšuje krevní oběh v tkáních. Sytá červená barva vody potěší naše oči a jemná vůně hroznů pomáhá dosáhnout relaxace a harmonie. Vinná lázeň může sloužit jako skvělý start do příjemného odpočinku.

Vinná terapie je objevem Francouzů a představuje nejnovější a jedinečnou léčivou metodu

Tato metoda je založena na využití složek révy (vinné listy, vinné kvasnice, olej z hroznových jader, hroznová slupka, hroznové extrakty). Léčebný účinek vinné terapie souvisí s přítomností polyfenolů v hroznech.

Hlavní charakteristika vinné lázně:

 • Má antioxidační vlastnosti, neboli schopnost vázat volné radikály, které vznikají vlivem slunečního záření, znečištěním ovzduší, cigaretového kouře, stresu.
 • Volné radikály jsou hlavní příčinou stárnutí organismu. Kromě toho jsou hrozny bohaté na glukózu, fruktózu, vitamíny C, A, E, B1, B2, B5, B6, B9, P, PP a také aminokyseliny a stopové prvky důležité pro organismus.
 • Z hroznových jader se vyrábí slavný extrakt «OPC» přezdívaný «hormon mládí».
 • Vinná terapie je vhodná téměř pro všechny muže a ženy.

Indikace

Nadváha, celulitida, nespavost a stres, problémy s krevním oběhem, stárnutí pokožky, přítomnost toxinů v těle, nedostatek vitamínů v pokožce, střevní problémy, bolestivé stavy při revmatismu a artritidě.


Kontaktní informace

Adresa: Dejvická 255/18, Praha 160 00

Firma: Lázně Pramen s.r.o. ICO: 032 15 806

Mobil: +420 728 059 770

E-mail: info@pivnispa.cz

Stránky: http://pivnispa.cz/

Denně od 11:00 do 22:00