Klidná poloha v srdci malebné Malé Strany, na dosah Pražského hradu i Karlova mostu, Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague je ztělesněním bohaté historie města i jeho nebetyčné krásy. 101 jedinečných a elegantně vybavených pokojů včetně 16 apartmá a 4 unikátních apartmá je zasazeno do úchvatných kulis historické Prahy.
Nechte se pohltit uklidňující atmosférou Augustine Spa, kde jsou luxusní procedury inspirovány jednoduchostí a čistotou přírody a prastarými postupy mnichů Augustiniánského řádu.

Každému hostu tak náš tým zkušených specialistů zajistí holistický zážitek pro tělo, mysl i duši, a to s použitím těch nejkvalitnějších přírodních produktů. Naše služby služby jsou vždy dokonalé čisté, jednoduché a vysoce efektivní a pomohou vám nalézt klid v duši, zdravý pocit a odhalit vnitřní krásu. Filosofie Augustine Spa je založena na vyjímečném a uspokojujícím pocitu z procedur a na vzdělávání klientů v oblasti zdravého životního stylu pro jejich maximální účinek masáží a ošetření.

Duchovní atmosféra našeho spa ovlivněná spojením s augustiniánskými mnichy spolu s osobním přístupem, bohatými zkušenostmi a hlubokou empatií našich terapeutů jsou základem pro dokonalý požitek z procedur.

 

EXKLUZIVNÍ PROCEDURY

Rituál se Svatotomášským pivem

Původní, zcela přírodní procedura využívající tajného receptu augustiniánských mnichů. Ošetření začíná v místnosti pro Hammam, kde je pro exfoliaci používán jemně drcený bio-chmel a vyživující Svatotomášské černé pivo, sůl pro regulaci pH a rostlinné extrakty pro detoxikaci a hydrataci. Procedura je zakončena relaxační masáží celého těla tělovým balzámem.

Tradiční turecký Hammam rituál

Odpočívejte ve speciální místnosti určené pro procedury Hammam, při kterých jsou používána čistě přírodní mýdla a techniky tradiční masáže, jež pomáhají ulevit unaveným svalům a uvolnit napětí. Hamman znamená šíření tepla; tento osvěžující rituál představuje proceduru využívající vodu, která povzbudí vaše tělo a mysl.

Spojení čaker pro dvojice

Tato procedura je vytvořena pro dvojice a využívá ty nejvzácnější oleje z růží, pomerančových květů a jasmínu pro stimulaci toku lásky a přátelství, ke zvýšení stavu úplné blaženosti a propojení mysli s tělem a duchem.
FITNESS & WELLNESS

Vítejte ve Fitness & Wellness zóně Augustine Spa, klidném prostředí pro ničím nerušenou relaxaci a dokonalé uvolnění.

Fitness centrum je pro hosty otevřeno 24 hodin denně a je vybaveno nejmodernějším vybavením značky Technogym pro kardio i silový trénink, k dispozici jsou i prostory pro protažení a posilování bez přístrojů. Augustine Spa tým vám zprostředkuje služby trenéra a konzultační služby kvalifikovaných odborníků v oblasti výživy a životního stylu.

KONTAKT

Augustine Spa

Letenská 12/33
118 00 Prague, Czech Republic
Tel.: +420 266 112 270

www.augustinehotel.com