Učiňte Vaši návštěvu Prahy velkolepou tím, že si vyberete výjimečný retro design Hotel Sax v historické lokalitě na Malé Straně v samém centru Prahy. Náš hotel se nachází přímo pod Pražským Hradem. V bezprostřední blízkosti se nachází Karlův most, Chrám Sv. Víta, Strahovský klášter a Pražské jezulátko.
SAUNA A MASÁŽE VE VINTAGE DESIGN HOTELU SAX

Sauna v hotelu Sax

Sauna v hotelu Sax

VINTAGE DESIGN HOTEL SAX HOSTŮM NABÍZÍ MOŽNOST TŘÍ TYPŮ SAUN (INFRAČERVENÉ TOPENÍ, PÁRU ČI KLASICKOU SAUNU).
Je zde zahrnut relaxační koutek s masážním stolem, kde si můžete užít mnoho druhů masáží.
Naše sauna je otevřena nonstop. Vždy pouze pro dvě osoby, aby si vychutnaly příjemný čas v naprostém soukromí.

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická masáž prováděná příjemnými oleji Vám přinese fyzické i psychické uvolnění. Jednotlivé svalové skupiny jsou touto masáží harmonizovány. Celkově je tato masáž vhodná k odpočinku a obnovení sil těla i mysli.

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Po sportovním výkonu či před ním je vhodná sportovní masáž. Dle výběru jednotlivých emulzí bude tato masáž uvolňující (chladivá) či povzbuzující (hřejivá). Prováděna je svižným tempem s typickými hmaty: tepání, chvění.

TLAKOVÁ MASÁŽ

Masáž je poměrně razantní, provází ji mírný pocit bolesti přinášející dlouhodobé uvolnění. Provádí se na přetížených partiích těla, zejména v oblasti šíje, bederní oblasti, ale i hlavy a hýždí. Zkušený terapeut působí na svalové úpony a pozná, které oblasti se zejména věnovat.

REFLEXNÍ MASÁŽ

Jedná se o manuální léčebný zásah na povrchu těla aplikovaný v místech druhotných, onemocněním reflexně vyvolaných změn. Zjednodušeně: funkce vnitřních orgánů se promítá na povrch těla, např. do oblasti zad. Masáží této oblasti jsou zpětně ovlivňovány jednotlivé vnitřní orgány.

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Často řeči našeho těla nedáváme prostor a nevnímáme symptomy únavy, přepracování, vyčerpání. Plynulými pohyby dochází k vyrovnání svalového tonu, masáž je tedy pomalá a jemná.
VINTAGE DESIGN HOTEL SAX

Jansky Vrsek 3, 118 00 Praha 1

+420 257 53 12 68
+420 257 53 41 01

www.hotelsax.cz