Chata Protěž v zimní sezóně nabízí komfortní ubytování přímo v centru ski areálu Pec pod Sněžkou, mezi vleky.

Levné ubytování Pec pod Sněžkou – Chata Protěž

Od chaty se odjíždí na lyžích a k chatě se opět vracíte na lyžích. Z důvodu velkého zájmu o ubytování jsou k dispozici pouze týdenní kurzy od neděle do neděle. Celá chata je po kompletní rekonstrukci.

chataprotez

Chata Protěž, Pec pod Sněžkou

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo). Pro hotelové hosty je v provozu bar, salonek s televizí a satelitem. Ubytování je zajišťováno jak s celodenní stravou tak i s polopenzí s domácí kuchyní. Z provozních důvodů je možno ubytovat děti od 3 let. Z hygienických důvodů nelze brát na rekreaci domácí zvířata. Zkrácené pobyty a víkendy je nutno projednat telefonicky.

Kapacita 78 lůžek, ve 2-7 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením. Stravování formou plné penze nebo polopenze.

 

  • prostorná jídelna s výhledem na Sněžku, příjemné posezení
  • bar s reprodukovanou hudbou
  • výhodné umístění chaty u nočního vleku Zahrádky III.
  • Velice vhodné jak pro rodinou rekreaci tak i pro školy

Chata je umístěna ve výšce 1050m nad mořem na Zahrádkách vedle nočního vleku Zahrádky III s výhledem na Sněžku. Dosažitelnost na lyžích je z Pece pod Sněžkou, vleky Javor a Mulda nebo Zahrádky I, nebo taxi skútrem. Dostupnost je autobusem na konečnou stanici v Peci pod Sněžkou nebo osobním automobilem na parkoviště v Peci pod Sněžkou.

Sport a turistika:
Veškeré zimní sporty. Krásné výlety po hřebenech na nejvyšší horu ČR Sněžku, Černou horu atd. Chata je přímo na sjezdovce, která má provoz od 09.00 hod do 21,00 hod. s umělým osvětlením. Z chaty na lyžích na všechny sjezdovky a naopak ze všech sjezdovek na lyžích až na chatu.

O naší obci, městě:
Horská turistika, sjezdové lyžování (chata je na sjezdovce), fit centrum, půjčovny lyží, v hotelu Horizont bazén, kulečníky ap. Z chaty je výhodná trasa na hřebeny – Černá hora, Sněžka atd.


KONTAKT:

Chata Protěž

Zahrádky 30, 542 21  Pec pod Sněžkou, Krkonoše
Tel.: +420 602 331 871
E-mail: chudek.v@seznam.cz
GPS: 50.6759569N, 15.7236231E
OTEVŘENO: listopad-duben

www.dominant-protez.cz

mapa3-1