Dopřejte si zaslouženou relaxaci v prostředí historického rodinného pivovaru Chodovar. České pivo je neodmyslitelnou denní pochoutkou pro mnohé z nás. Proč však pivo jen pít, když se v něm můžete také koupat! Pivní lázně jsou úžasným způsobem, jak spojit popíjení piva s relaxací v lázeňském prostředí. Nejenže se díky pivu uvolníte, ale také uděláte něco prospěšného pro své tělo. Pivní lázně jsou určeny pro všechny milovníky piva a správného odpočinku a svým hostům vždy nabízejí prvotřídní služby.


Pivní procedury – lázně

Pivní lázně Chodová Planá

Pivní lázně Chodová Planá

Když se do lázně o teplotě 35°C ponoříte, na její hladině se vytvoří charakteristická pivní pěna karamelové barvy. Pivní kvasinky zbarví vodu do černa, jako u černých piv. Atmosféru dokresluje také vůně čerstvě uvařeného pivního moku. Pivní lázně Chodová Planá tedy ke koupeli nepoužívají klasické pivo, které by se dalo koupit v obchodech. Tudíž tento blahodárný roztok není určen k pití. U každé vany ale bývá umístěna pivní pípa, takže si můžete natočit klasické pivo. Celá procedura koupele trvá přibližně 20-25 minut.

Účinky pivních lázní v Chodové Plané

Pivní lázně Chodová Planá jsou také velmi prospěšné zdraví. Napomáhají harmonizaci funkcí organismu. Zákazník se po koupeli cítí odpočatý a plný energie. Procedury napomáhají uvolnit svaly, zlepšují krevní oběh a imunitní systém, prohřívají klouby a mají ozdravné účinky na vlasy a pleť, kterou čistí. K pivním lázním nepochybně patří i masáže. Ty jsou nedílnou součástí procedury, protože pomáhají dosáhnout kýžených výsledků.

Další procedury

Kromě samotné pivní procedury pak v pivních lázních samozřejmě najdete i jiné uvolňující procedury, rostlinné zábaly i aromaterapeutické masáže, vlastní fitness centrum, vyhřívaný bazén a další. Navíc má Chodová Planá také vlastní pivovar a unikátní restauraci vytesanou přímo do skály. V takovéto restauraci se i obyčejná večeře promění v nezapomenutelný zážitek. Pivní lázně jsou vhodné i pro náročnější klienty.

Co můžu očekávat?

Pivní lázně Chodová Planá

Pivní lázně Chodová Planá

Každý zákazník může očekávat od pivních lázní hned několik jedinečných a tělesně i duševně prospěšných zážitků. Koupelová voda s obsahem drcených bylin, pivních kultur a teplé pramenité vody dopřeje každému, kdo se do ní ponoří, neskutečné tělesné uvolnění. Omamná vůně, kterou koupelové složky produkují, Vám pomůže relaxovat a udržet si dobrou náladu i dlouho po skončení celé procedury.

Nejvíce se pivní lázně proslavily svým regeneračním efektem na pokožku. Póry se ve vodě otevírají a čistí se. Toto ale není jediný ozdravný účinek, který mají. Mezi další se řadí uvolnění svalstva, prohřátí celého těla nebo zlepšení krevního oběhu. Skvěle také prohřívají bolavé klouby. K umocnění všech těchto prospěšných účinků se využívají částečné nebo celkové masáže. Nakonec se nabízí možnost navštívit a prohlédnout si místní pivovar.

Pro koho jsou pivní lázně určeny?

Tento jedinečný zážitek si může vychutnat kdokoliv, kdo má jen trochu zájem. Na pivní lázně Chodová Planá budete ještě dlouho po skončení zážitku vzpomínat. Pobyt v pivních lázních může být také velmi zajímavým dárkem pro Vaše blízké.

foto

KONTAKT:

Chodovar spol. s r.o.
Pravé pivní lázně®
Pivovarská 107 , 348 13 Chodová Planá

GPS: 49°53’40.45″N, 12°43’45.32″E

Otevírací doba: denně 9.00 – 17.00 hod.

www.chodovaplana.info